PDA

View Full Version : ثبت اطلاعات فروش و اجاره مسکن برای مشاورین املاک

ehsanshahi
پنج شنبه 16 دی 1395, 18:15 عصر
سلام خدمت همه دوستان ... خیلی وقت بود نیومده بودم اما میبینم بچه ها ماشالله فعالن همچنان ...خدارو شکر:لبخند:

به درخواست برادرم یه هفته ای هست که یه برنامه برای مدیریت فایلهای اجاره و فروش مسکن برای کارش نوشتم و تقریبا تمومه ... محیط کاربری فوق العاده آسونی داره و بر حسب وظیفه مثل قبل برنامه رو قرار میدم تا همه دوستان بتونن استفاده کنن ... ضمنا شیفت برنامه بازه و بنده به احترام مدیران تالار و شما دوستان گرامی تمام لوگو ها رو برداشتم تا فقط جنبه آموزشی داشته باشه :چشمک:
با تشکر قبلی از مدیران تالار ...
یا علی

نام کاربری :ehsanshahi
رمز ورود : 4500

ehsanshahi
پنج شنبه 16 دی 1395, 18:24 عصر
راستی تا یادم نرفته
برنامه شامل :

ثبت اطلاعات اجاره مسکن
جستجوی اطلاعات اجاره مسکن
جستجوی قرار داد های منعقد شده اجاره مسکن
عدم نمایش اتوماتیک فایل هایی که مورد معامله قرار گرفته اند در گزارش اجاره مسکن
قابلیت نمایش اتوماتیک فایل هایی که مورد معامله قرار گرفته اند در گزارش اجاره مسکن
پیش نمایش و چاپ رسید مشتری برای اعزام به محل
رمز ورود به برنامه با قابلیت تغییر رمز و نام کاربری (درخواستی : در صورت امکان میتوان بی نهایت کاربر با رمز و نام کاربری و با سطوح دسترسی مختلف تعریف نمود اگر کسی خواست میتونم در خدمتش باشم )

و ....
نکته : تمام آیتم های فوق برای بخش فروش مسکن نیز در دسترس میباشد ...
یا علی مدد

fokker
شنبه 18 دی 1395, 08:48 صبح
راستی تا یادم نرفته
برنامه شامل :

ثبت اطلاعات اجاره مسکن
جستجوی اطلاعات اجاره مسکن
جستجوی قرار داد های منعقد شده اجاره مسکن
عدم نمایش اتوماتیک فایل هایی که مورد معامله قرار گرفته اند در گزارش اجاره مسکن
قابلیت نمایش اتوماتیک فایل هایی که مورد معامله قرار گرفته اند در گزارش اجاره مسکن
پیش نمایش و چاپ رسید مشتری برای اعزام به محل
رمز ورود به برنامه با قابلیت تغییر رمز و نام کاربری (درخواستی : در صورت امکان میتوان بی نهایت کاربر با رمز و نام کاربری و با سطوح دسترسی مختلف تعریف نمود اگر کسی خواست میتونم در خدمتش باشم )

و ....
نکته : تمام آیتم های فوق برای بخش فروش مسکن نیز در دسترس میباشد ...
یا علی مدد

سلام دوست عزیز. در هنگام اجرا با خطای عدم تشخیص فرمت دیتا بیس مواجهه می شم . بررسی فرمائید تشکر.

ehsanshahi
شنبه 18 دی 1395, 14:57 عصر
سلام دوست عزیز. در هنگام اجرا با خطای عدم تشخیص فرمت دیتا بیس مواجهه می شم . بررسی فرمائید تشکر.

سلام ...دوست عزیز فایل رو بنده از همینجا دانلود کردم و روی دو تا سیستم دیگه که آفیس 2010 نصب بود روشون تست کردم و مشکلی نداشت ..احتمالا ورژن آفیس شما باید 2010 یا بیشتر بشه ...یا علی

fokker
شنبه 18 دی 1395, 15:44 عصر
سلام ...دوست عزیز فایل رو بنده از همینجا دانلود کردم و روی دو تا سیستم دیگه که آفیس 2010 نصب بود روشون تست کردم و مشکلی نداشت ..احتمالا ورژن آفیس شما باید 2010 یا بیشتر بشه ...یا علی

سلام . نه من از 2007 استفاده می کنم

ehsanshahi
شنبه 18 دی 1395, 16:01 عصر
سلام . نه من از 2007 استفاده می کنم

بفرمایید دوست عزیز اینم ورژن مورد نظر شما ...امیدوارم مفید واقع شود

fokker
یک شنبه 19 دی 1395, 08:25 صبح
سلام ممنون اما متاسفانه دوباره پیغام خطا می ده . عکس رو نگاه کنید

ehsanshahi
یک شنبه 19 دی 1395, 13:09 عصر
سلام ممنون اما متاسفانه دوباره پیغام خطا می ده . عکس رو نگاه کنید

ممنونم از راهنماییتون ..این ارور میگه تیک گزینه vb6Ext.olb باید توی رفرنس های شما خورده باشه این پیغام برای همونه ... بنده این خاصیت و کلا برداشتم و دوباره فایل رو آپلود میکنم براتون ...

fokker
یک شنبه 19 دی 1395, 15:38 عصر
ممنون بابت زحماتتون. اما چطور میتونم به قسمت navigation plan و قسمتهای ویرایش و طراحی و ... دسترسی داشته باشم . ممنون میشم راهنمایی کنید

ehsanshahi
یک شنبه 19 دی 1395, 17:16 عصر
ممنون بابت زحماتتون. اما چطور میتونم به قسمت navigation plan و قسمتهای ویرایش و طراحی و ... دسترسی داشته باشم . ممنون میشم راهنمایی کنید

انجام وظیفه کردم دوست عزیز و برای دسترسی به سورس و ویرایش کافیه قبل از اجرای برنامه کلید شیفت را نگهدارید و برنامه را اجرا نمایید و تا بالا آمدن کامل برنامه صبر نمایید ..بنده کلید شیفت را در این برنامه غیر فعال نکردم ..یا علی