PDA

View Full Version : سوال: کمک کنید طریقه استفاده از query string

moharek
جمعه 17 دی 1395, 02:02 صبح
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان لطفا کمکم کنید اگه اینکارو انجام ندم بیکار میشم خواهش میکنم کمکم کنید.
سیستم وردپرس سایتی ساختیم و اپلیکیشن اندرویدی نیز ساختیم اپلیکیشن قسمتی برای خرید درون برنامه ای نرخ دارد یعنی میتوانند نرخ بخرند نرخ ها برای قیمت دادن به سایر اگهی هاست این اپلیکیشن بالعکس دیوار است و توش نیازاتون رو میذارید بقیه نرخ میدن
بعد سایت هم درگاه داره میخوام درگاه سایت به اپلیکیشن وصل شه مثلا کسی نرخ از سایت خرید کرد بعد پرداخت موفق فقط پرداخت موفق اونو به اپلیکیشن بفرسته و ثبت شه فروشگاه با ووکامروس ساخته شده
تنها میخوام دو قسمت قیمت و شماره سفارش رو برگردونه به اپلیکیشن
اگه کمکم کنید زندگیمو نجات دادید ممنونم اساتید

moharek
جمعه 17 دی 1395, 02:13 صبح
ببخشید قصد ایجاد اسپم ندارم ولی لطفا خواهش میکنم کمک کنید 18 سالمه کارم و همه چیم رو از دست میدم اگه نشه خواهش میکنم

numberone1
جمعه 17 دی 1395, 03:30 صبح
ببخشید قصد ایجاد اسپم ندارم ولی لطفا خواهش میکنم کمک کنید 18 سالمه کارم و همه چیم رو از دست میدم اگه نشه خواهش میکنم

سلام
دوست عزیز امیدوارم مشکلی برات پیش نیاد و کار و زندگیت و از دست ندی
معمولا پرداخت درون برنامه ای یا با کمک بازار یا بوسیله google play انجام میشه برای نرم افزار اندروید. اگر سوالت و تو قسمت اندروید بپرسی حتما جواب بهتری میگیری
ولی اگر میخوای ماژول پرداخت آنلاین برای سایتت بنویسی میتونی سرچ کنی و درگاه پرداخت آماده که قبلا برای وردپرس نوشته شده استفاده کنی.
ارسال اطلاعات از سایت به برنامه هم معمولا با restfull api و بصورت json انجام میشه
توی php برای ارسال اطلاعات میتونی از تابع json_encode و برای دریافت اطلاعات از json_decode استفاده کنی
برای ارسال و دریافت اطلاعات داخل برنامه اندروید باید بازم سوالت و تو انجمن اندروید بپرسی

در ضمن عنوان تاپیک هیچ ربطی به سوالت نداره

moharek
جمعه 17 دی 1395, 12:21 عصر
سلام
دوست عزیز امیدوارم مشکلی برات پیش نیاد و کار و زندگیت و از دست ندی
معمولا پرداخت درون برنامه ای یا با کمک بازار یا بوسیله google play انجام میشه برای نرم افزار اندروید. اگر سوالت و تو قسمت اندروید بپرسی حتما جواب بهتری میگیری
ولی اگر میخوای ماژول پرداخت آنلاین برای سایتت بنویسی میتونی سرچ کنی و درگاه پرداخت آماده که قبلا برای وردپرس نوشته شده استفاده کنی.
ارسال اطلاعات از سایت به برنامه هم معمولا با restfull api و بصورت json انجام میشه
توی php برای ارسال اطلاعات میتونی از تابع json_encode و برای دریافت اطلاعات از json_decode استفاده کنی
برای ارسال و دریافت اطلاعات داخل برنامه اندروید باید بازم سوالت و تو انجمن اندروید بپرسی

در ضمن عنوان تاپیک هیچ ربطی به سوالت نداره

استاد سپاسگذارم از گذاشتن وققتون شرمنده تازه به جمع شما پیوستم نمیدونستم عذرمیخوام رعاست میشه عنوان تاپیک و...
استاد پرداخت درون برنامه ای نوشته شده است و وصل هم هست و روی سایت هم درگاه پردلخت زرین پال موجود است روی اپلیکیشن هم درگاه زرین پال گذاشتیم ببخشید سیستم فروشگاه سایت ووکامروس است بعد میخوام اطلاعات رو پس از وصل شدن به درگاه بانک و پرداخت فقط شماره سفارش و مبلغ رو اپلیکیشن بفرسته در مورد تابع json_encode یکم توضیح میدید چون وصل نئنکردم تا امشب وقت دارم استاد لطفا کمک کنید یه دنیا ممنونم

moharek
جمعه 17 دی 1395, 12:25 عصر
البته میخوام یه true و false هم بفرسته