PDA

View Full Version : کار بصورت گروهی و دورکاری

arash21hhhh
شنبه 18 دی 1395, 23:14 عصر
باسلام خدمت دوستان- در صورتی که بنا به دلایلی امکان جمع شدن افراد مورد نظر در یک مکان فیزیکی وجود نداشته باشه -
سوالی که از دوستان دارم اینه که آیا تجربه کار به صورت دورکاری رو دارند ؟ ( اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم مزایا و معایب و پیشنهادات و هر چیزی که ممکنه مفید باشه رو به اشتراک بزارن)
یکی اینکه نحوه پیدا کردن یک تیم به چه صورت هست . نحوه همکاری - نحوه شراکت و ....
من روی یه پروژه ( یک سایت ) یه زمانیه که دارم کار میکنم ولی مثلا برای بخش طراحی چندان حرفه ای نیستم و اگر کسی باشه این بخشو بتونه تخصصی اکی کنه یا بخش امنیت و یا ...
ضمنا اگه از دوستان کسی هست که بحث کار گروهی و طراحی سایت و موارد مشابه علاقه مند هست و میتونه بصورت حرفه ای همکاری و کمک کنه خوشحال میشم پیام بدن . تشکر

[younes]
یک شنبه 19 دی 1395, 01:52 صبح
ببینید برای یک پروژه ی گروهی بدون یک مکان فیزیکی به یک برنامه ی کنترل نسخه مثل گیت نیاز دارید(گیت لب امکان پروژه ی خصوصی رایگان داره) و به یک برنامه مدیریت پروژه که بتونید زمان بندی و تقسیم کار ها رو به صورت بر خط انجام بدهید (free camp کار ما رو راه میندازه شما رو نمیدونم ولی سرچ کنید برنامه های زیادی وجود داره) و به یک محیط برای تبادل اطلاعات و هماهنگی (تلگرام یا هر چیز دیگه ای که تمایل داشته باشید) .
اگر ایده ی محکمی دارید شرکت هایی وجود داره (http://shap-ac.ir/) که فضا ، نیرو و یا از نظر مالی پشتیبانی تون کند.