PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات در کنترل پنل یک هاستینگ به کنترل پنل هاستیگ دیگر در plesk 12.5

hastiam
چهارشنبه 22 دی 1395, 12:26 عصر
سلام
چطور می توان در plesk 12.5 ، دیتابیس و فایلهای یک کنترل پنل هاستینگی رو به کنترل پنل هاستینگ دیگه ای (که دقیقا شبیه هم هستند از لحاظ فضا و نوع) انتقال داد؟
من در کنترل پنل اول از طریق Export dump یک نسخه از دیتابیس رو گرفتم و روی کامپیوترم ذخیره کردم و از طریق Import dump میخوام همین دیتابیس رو با یک اسم دیگه روی کنترل پنل دوم reastore کنم. وقتی این کار رو انجام میدم با خطای زیر مواجه میشم :

The dump of My_db2 was imported with errors, The following users were not importd : My_db1. they already exist on the data base server.

میگه این دیتابیس وجود داره در حالی که اسمش رو عوض کردم ولی باز هم بکاپ دیتابیس رو با اسم قبلی می شناسه.

asp1984
پنج شنبه 23 دی 1395, 14:41 عصر
من این مشکل رو لوکال داشتم ولی توی هاست چک نکردم.
فکر می کنم جواب بده امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید
روی سیستم خودتون یه دیتابیس همنام با دیتابیس هاست اول ایجاد کنید سپس ریستور کنید بعد از اون نام دیتابیسروی نیم کنید به دیتابیس هاست دوم و بک اگاپید و روی هاست آپلود و سپس ایمپورت کنید

hastiam
جمعه 24 دی 1395, 18:17 عصر
امتحان کنم ببینم میشه.

hastiam
دوشنبه 27 دی 1395, 15:21 عصر
با سلام
دوستان مشکلم حل شد طبق راهنمایی های دوستمون ، روی سیستم خودم یک بکاپ از دیتابیس هاست اول ولی با اسم دیتابیس هاست دوم گرفتم بعد در هاست دوم یک دیتابیس add کردم و همون بکاپ رو آپلود کردم. :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:

فقط اینکه نیومدم اول بکاپ رو بگیرم بعد بیام rename کنم.