PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد dongle دارم توی #c

hadi.88
جمعه 24 دی 1395, 01:27 صبح
سلام دوستان
من دارم یه نرم افزار مینویسم که الان نیاز دارم به یه قفل نرم افزاری ، میخوام از usb Dongle استفاده کنم که بررنامه با Usb اجرا بشه و هرچی گشتم پیدا نکردم توی نت !!! یا اگه چنتایی هم بودن گنگ بودن برام . لطفا اگه کسی بلده راهنمایی کنه ! یا اگه نمونه سورسی داره لطف کنه بزاره برام . خیلی گیرم . ممنون میشم !

hadi.88
جمعه 24 دی 1395, 01:28 صبح
ببخشید منظورم قفل سخت افزاری بودش !! (توی پست بالا )

Securebit
جمعه 24 دی 1395, 08:36 صبح
بعد از استفاده از قفل سخت افزاری باید حتما کدها با Obfuscator و پروتکتور دات نت محافظت شود در غیر این صورت با دور زدن یک یا چند شرط قفل سخت افزاری دور زده خواهد شد، تمام قفلهای سخت افزاری مثالها و مستنداتی دارند که باید مطالعه کنید.

hadi.88
جمعه 24 دی 1395, 23:13 عصر
[QUOTE=Securebit;2355048]بعد از استفاده از قفل سخت افزاری باید حتما کدها با Obfuscator و پروتکتور دات نت محافظت شود در غیر این صورت با دور زدن یک یا چند شرط قفل سخت افزاری دور زده خواهد شد، تمام قفلهای سخت افزاری مثالها و مستنداتی دارند که باید مطالعه کنید.[/QUOTE

یعنی از جایی که مبخوام usp dongle رو بخرم کنارش مستنداتشو بهم میدن ؟ به چه زبونی هستش مثال هاش ؟ سی شارپ ؟ من از hasp .net میخواستم استفاده کنم ! باید از توی سایتش بردارم ؟ خیلی تلاش کردم یه نمونه هایی هم بودش اما واقعا گنگ بود . خیلی لطف میکنید اگه جواب سوالامو بدین . ممنون

Securebit
شنبه 25 دی 1395, 09:15 صبح
Sentinel HASP فکر نکنم در ایران نماینده رسمی داشته باشه اگر هم موجود باشه قیمت های بالایی دارند قفلهای سخت افزاری شرکت پیام پرداز (کیا) (http://www.payampardaz.com/keya) کیفیت مناسبی دارند و استفاده از آن ساده است.