PDA

View Full Version : حرفه ای: درخواست کمک در ارسال محتویات TextBox به صفحه وب(وردپرس) بصورت مداوم

soheilnew
دوشنبه 27 دی 1395, 12:51 عصر
سلام
من میخوام محتویات سه تا تکست باکسو به بخش ارسال مطلب جدید وردپرس انتقال بدم
با تگ Document.GetElementById این کارو انجام میدم و همه متن ها بخوبی انتقال داده میشه
ولی یه مشکلی در ارسال محتویات دوباره دارم
یعنی نمیدونم چیکار کنم که وقتی مطلب انتشار داده شد بره از اول دوباره مطلب جدید رو بذاره
ممنون میشم کمک کنید

intheway
دوشنبه 27 دی 1395, 14:14 عصر
لطفا از این کارهایی که فرمودین انجام ندین..بجاش میتونید:
1-بیاید یک وب سرویسی چیزی برا سایتتون پیدا کنید یا بنویسید
2-یک پلاگینی چیزی بنویسید که با همون پروتوکل Http و متدهای Post و Get مطالب رو گرفته و در سایت قرار دهد.
3- ساده ترین راه : از امکان Remote Connction دیتابیس استفده کنید. اگه نیست با میزبانتون تماس بگیرید..
که برا مورد 1 و2 اگه هاستتون ویندوز باشه که میتونید با همین #C هم کار کنید

soheilnew
دوشنبه 27 دی 1395, 14:58 عصر
دوست عزیز میشه دلیلشو لطف کنید بگید چرا اینکارو کنم ؟
من میخوام محصولات فروشگاهو به سایت وردپرسی انتقال بدم
اون چیزی که شما میخواهید جدا از این کاره
در کل من منظور شما رو اصلا متوجه نشدم

intheway
دوشنبه 27 دی 1395, 15:51 عصر
دوست عزیز میشه دلیلشو لطف کنید بگید چرا اینکارو کنم ؟
من میخوام محصولات فروشگاهو به سایت وردپرسی انتقال بدم
اون چیزی که شما میخواهید جدا از این کاره
در کل من منظور شما رو اصلا متوجه نشدم

چون Document.GetElementById و سایرمتدها ، خاصیت ها و اشیایی که برای کار با المان های HTML هستن برای اینکارها ساخته نشدن
من با توجه به پستتون احتمال قوی دادم شما رباتی چیزی میخواین بنویسین، به هر حال برای انتقال اطلاعات از این دیتابیس به اون یکی هم باز این روش ها توصیه نمیشه.اگر میخواید این کارو با کد نویسی انجام بدین بهتر هست ایتدا دیتابیس مبدا رو تبدیل کنین به نوع دیتابیس مقصد . مثلا اگر SqlServer بود حالا میخواین ببرینش MYSQL . برای اینکار نرم افزار های زیادی تو نت پیدا میشه. من قبلاا این کارو بارها انجام دادم. بعد از این تبدیل فورمت ، حالا شما باید بیاین PhPMyAdmin رو اجرا کنین و اونجا دیتابیس قدیمی و جدید رو دارین. راحت ترین کار برا شما این هست اونجا از کد SQL برای این انتقال اطلاعات استفاده کنین. اگر خودتون دوست دارین تمرین خیلی خوب و لذت بخشی هست و تو چن ساعت هم کلی چیز باارزش یاد میگیرین هم به نتیجه مورد نظر میرسین. اما درغیر اینصورت میتونید تو یکی از سایتای دورکار بدین این کارو واستون انجام بدن . آدم حرفه ای باشه تو کمتر از یه ساعت میتونه اینکارو براتون انجام بده. کافی هست از دیتابیس ورد پرس آگاه باشه و دیتابیس شما رم که خودتون میتونید اگه مشکلی بود براش توضیح بدین که مثلا این Column چی هست یا ..

soheilnew
دوشنبه 27 دی 1395, 16:24 عصر
بابت مطلب مفیدت واقعا ممنونم
من هم با المان های HTML کار میکنم برای همین از Document.GetElementById استفاده کردم چون به دیتابیس مبدا دسترسی ندارم و مجبورا از Document.GetElementById استفاده میکنم