PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اجرای فرم

Mehr@ban
دوشنبه 27 دی 1395, 18:44 عصر
سلام دوستان

یه برنامه درست کردم که فعلا دوتا مشکل دارم توش:

تبدیل فایل به سورس بسته که خطا داره
بعد از باز شدن برنامه و فرم اولیه > فرم ثبت اطلاعات قرآن آموزان یه دکمه ای در ناحیه "مشخصات فردی" هست با اسم انتخاب تصویر مشخص شده. که کاربر با کلیک بر روی این دکمه یک browser باید براش باز بشه و عکس مورد نظرش رو انتخاب کنه و آدرس اون رو توی فیلد آدرس عکس که در همون بخش وجود داره ثبت کنه.

اگه یه دستی برسونید ممنون میشم

reza_1199
دوشنبه 27 دی 1395, 19:25 عصر
دوست عزیز برای قرار دادن عکس ببین این مورد بدردت میخوره متاسفانه اینجا نتونستم قرار بدم تو ادرس زیر اپلود کردم
http://s8.picofile.com/file/8282678500/personel.rar.htm

Mehr@ban
دوشنبه 27 دی 1395, 20:04 عصر
دوست عزیز برای قرار دادن عکس ببین این مورد بدردت میخوره متاسفانه اینجا نتونستم قرار بدم تو ادرس زیر اپلود کردم
http://s8.picofile.com/file/8282678500/personel.rar.htm

ممنونم دوست عزیز
نمونه رو دیدم، و کدها رو به عنوان مثال استفاده کردم، ولی بازم خطا گرفتم
میشه روی همون ضمیمه ای که ارسال کردم توضیح بدین؟

البته یادم رفت بگم، من دارم روی نسخه 64 بیتی کار میکنم

reza_1199
دوشنبه 27 دی 1395, 20:55 عصر
دوست عزیز نمونه خودتون ببینید همون که میخوایین اگه نگاه کنین خودتون متوجه میشین برای اینکه عکستون ذخیره بشه (منظور ادرس عکستون )یه فیلد به جدولتون اضافه کردم و یه تکست در فرمتون قرار دادم در مورد ارور هم فکر کنم از فرم اولتون بود ببینید درست شده یا نه امیدوارم که مشکلتون رو حل کرده باشم

reza_1199
دوشنبه 27 دی 1395, 20:56 عصر
نمونتون یادم رفت شرمنده

AbbasSediqi
دوشنبه 27 دی 1395, 22:43 عصر
سلام دوستان

یه برنامه درست کردم که فعلا دوتا مشکل دارم توش:

تبدیل فایل به سورس بسته که خطا داره
بعد از باز شدن برنامه و فرم اولیه > فرم ثبت اطلاعات قرآن آموزان یه دکمه ای در ناحیه "مشخصات فردی" هست با اسم انتخاب تصویر مشخص شده. که کاربر با کلیک بر روی این دکمه یک browser باید براش باز بشه و عکس مورد نظرش رو انتخاب کنه و آدرس اون رو توی فیلد آدرس عکس که در همون بخش وجود داره ثبت کنه.

اگه یه دستی برسونید ممنون میشم

نمونه قرار داده شد

Mehr@ban
سه شنبه 28 دی 1395, 22:53 عصر
از دو تا دوست عزیز ممنونم

البته نمونه دومی که صدیقی اصلاح کردن بهتر بود چون از ماژول استفاده نشده بود
بازم ممنونم

فقط برای مشکل دوم هم اگه یه راهنمایی بشه که بتونم سورس برنامه رو ببندم خیلی عالی میشه

reza_1199
سه شنبه 28 دی 1395, 23:34 عصر
دوست عزیز میتونین برنامتونو به mde تبدیل کنین و براقسمت کدنویسیش رمز قرار بدین و برای برنامتون بوسیله developer یا یکی از برنامه های ستاپ ساز مثل easy factory اگه اشتباه نکنم و برنامه های مشابه اینا که تو انجمن خیلی در موردش صحبت شده کلیه ملزومات برنامتونو از جمله عکس , dll,ocx و هر چی که له برنامتون مربوط درش قرار بدین امیدوارم که این مطالب بدردتون بخوره