PDA

View Full Version : پیاده سازی نظرسنجی در app اندروید ( فوری فوری فوری فوری .....)

طبیب دل
چهارشنبه 29 دی 1395, 08:46 صبح
با سلام به دوستان
من باید روش های پیاده سازی نظرسنجی در برنامه های اندروید رو پیدا کنم. مثلا در تلگرام فلان روش داره یا در واتساپ فلان روش داره.
در کل باید متدها یا الگوریتم های پیاده سازی نظرسنجی در این مدل برنامه ها رو بدست بیارم.
کسی میتونه کمکم کنه یا سایتی در این مورد معرفی کنه؟
هر چی سرچ میکنم به نتیجه نمیرسم.

tux-world
چهارشنبه 29 دی 1395, 09:19 صبح
یعنی چی؟ برای نظر سنجی روشهای متفاوتی رو پیش گرفتن پیاده سازی کردن. در هیچ کودوم از این دو تا نرم افزار همچین چیزی نداریم.

طبیب دل
چهارشنبه 29 دی 1395, 09:34 صبح
یعنی چی؟ برای نظر سنجی روشهای متفاوتی رو پیش گرفتن پیاده سازی کردن. در هیچ کودوم از این دو تا نرم افزار همچین چیزی نداریم.

ببینید مثلا در تلگرام برای ساخت نظرسنجی ربات @Vote داریم حالا فرض کنید می خواهیم برای یک برنامه پیام رسان که خودمون طراحی کردیم می خوایم یه همچیم رباتی بسازیم.
چطوری انجامش بدم؟ یا اصلا روش دیگه ای داره؟

طبیب دل
چهارشنبه 29 دی 1395, 13:41 عصر
خواهشا یه نفر راهنمایی کنه.
چطوری میتونم یه سیستم نظرسنجی واسه برنامه اندروید بنویسم.؟
الگوریتم و توابعی که باید استفادع بشن چی هستن؟

hharddy
چهارشنبه 29 دی 1395, 19:44 عصر
نمیدونم دقیقا چه استفاده ای میخواید ولی فرض کنید چهارتا گزینه دارید خب کاربر با انتخاب هرگزینه تعداد شرکت کننده های اون معلوم میشه و بعد خیلی ساده درصد بگیرید از تعداد نسبت به کل شرکت کننده ها!

طبیب دل
چهارشنبه 29 دی 1395, 21:39 عصر
نمیدونم دقیقا چه استفاده ای میخواید ولی فرض کنید چهارتا گزینه دارید خب کاربر با انتخاب هرگزینه تعداد شرکت کننده های اون معلوم میشه و بعد خیلی ساده درصد بگیرید از تعداد نسبت به کل شرکت کننده ها!
ببینید من به معماری این کار نیاز دارم یعنی اینکه نحوه ارتباطش با سرور چطوریه و مسائلی از این قبیل .

tux-world
جمعه 01 بهمن 1395, 07:41 صبح
شما منظورتون یه ربات برای نظر سنجیه؟ معماری اینو میخایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟