PDA

View Full Version : فیلتر تو یه صفحه از مسترپیج

اوبالیت به بو
چهارشنبه 29 دی 1395, 12:18 عصر
سلام وقت بخیر

من یک مسترپیج دارم. می خوام در یک صفحه ای که فهرست یک سری اسناد رو نشون می دم، زیر منو سمت راست (در مسترپیج) دسته بندی های اون اسناد رو نشون بدم و وقتی کاربر روش کلیک کرد، در صفحه فهرست لیست اسناد اون دسته بندی رو نشون بده. باید چی کار کنم؟
144181

CannibalCorpse
چهارشنبه 29 دی 1395, 17:19 عصر
سلام وقت بخیر

من یک مسترپیج دارم. می خوام در یک صفحه ای که فهرست یک سری اسناد رو نشون می دم، زیر منو سمت راست (در مسترپیج) دسته بندی های اون اسناد رو نشون بدم و وقتی کاربر روش کلیک کرد، در صفحه فهرست لیست اسناد اون دسته بندی رو نشون بده. باید چی کار کنم؟
144181

خیلی سوالت واضح نیست راستش. فقط اینکه معمولا سرورساید باید بر اساس پرمیشن لود کنی. دست آخر در بد تریم حالت می تونی نسبت به یو آر الت اون بخش رو شو و هاید کنی. ولی باز واضح تر اگه میشه بنویس منظورت رو؟

اوبالیت به بو
چهارشنبه 29 دی 1395, 19:50 عصر
خیلی سوالت واضح نیست راستش. فقط اینکه معمولا سرورساید باید بر اساس پرمیشن لود کنی. دست آخر در بد تریم حالت می تونی نسبت به یو آر الت اون بخش رو شو و هاید کنی. ولی باز واضح تر اگه میشه بنویس منظورت رو؟

از این واضح تر؟؟؟؟؟!!!

سمت چپ عکس منو قرار داره.
منو در مسترپیج قرار داره.

ست راست یک صفحه هست که فهرست مثلا کالا ها رو نشون می ده.
صفحه درون مسترپیج قرار داره.

سمت راست زیر منو قراره دسته بندی کالا ها نشون داده بشه.

وقتی روی دسته بندی کالا ها در مسترپیج کلیک شد، این طرف در داخل صفحه بره لیست اون کالاها رو بیاره. از طرفی وقتی در صفحه کالا ها قرارداشتیم اون زیرمنو مربوط به دسته بندی ها نشون داده بشه.

Mahmoud.Afrad
چهارشنبه 29 دی 1395, 23:45 عصر
از طریق QueryString میتونید.
مثال
لیست منو در مسترپیج

<ul aria-orientation="vertical">
<li>
<asp:LinkButton ID="LinkButton1" runat="server" PostBackUrl="?Cat=aa">LinkButton01</asp:LinkButton>
</li>
<li>
<asp:LinkButton ID="LinkButton2" runat="server" PostBackUrl="?Cat=bb">LinkButton02</asp:LinkButton>
</li>
</ul>
در صفحه جزئیات
protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
string category = Page.Request.QueryString["Cat"];
if (!string.IsNullOrEmpty(category))
{
// use category
}
}