PDA

View Full Version : سوال: رفع خطا در قسمت Login یک پروژه

Beginner Programmer
جمعه 08 بهمن 1395, 15:47 عصر
سلام دوستان
من یک پروژه خیلی ساده که با اسمارتی نوشته شده دارم میخوام روی لوکال هاست بالا بیارمش و کدهاش رو trace کنم ببینم چیکار کرده و چطوری کار میکنه!
دیتابیس رو با موفقیت import کردم برای قدم اول حالا که میخوام پروژه ام رو اجرا کنم تو قسمت login دو تا خطا میده که اصن نمیدونم برای چیه و چطوری باید برطرفش کنم!میرم به اون location که گفته ولی سر در نمیارم که چرا از اون خط ایراد میگیره!
ممنون میشم کمکم کنید تا این پروژه رو دیباگ کنم !!!!
144321

خط هایی که زمان اجرا به location و line اشاره کرده و گفته خطا از اونجاست به ترتیب:
file base.tpl line 76

<?php echo $_smarty_tpl->tpl_vars['login']->value;?>

فایل index.php line 11

$smarty->display('base.tpl');

plague
جمعه 08 بهمن 1395, 17:23 عصر
این notice هستش میگه شما داری یه مقداری رو echo میکنی که وجود نداره
شما مثلا میتونی شرط بزاری که اگه وجود داشت همچین چیزی اونوقت اکو کنه
ولی بعضی برنامه نویس ها هستن که بدون شرط echo میکنن بعد میرن اررور های سطح notice رو غیر فعال میکنن اونوقت دیگه ارروری ظاهرا نخواهد شد در صفحه
(فکر میکنم برای این باشه که وقتی شما فرم رو ثبت کردی یکبار و مقادیر غلط بود مون مقادیر قدیمی در فیلد ها به نمایش در بیان و فیلد ها پاک نشن که طبیعتا بار اولی که میری تو صفحه این مقادیر وجود ندارن و اررور میده )

مهرداد سیف زاده
جمعه 08 بهمن 1395, 23:44 عصر
مسیر فایل شما و توابع نشون میده که این فایل توسط برنامه نویس ساخته نشده بلکه توسط engine ساخته شده
باید مقدارهای لود شدن صفحه رو چک کنید. احتمالا در زمان لود شدن صفحه مقداری داره برای tpl ارسال میشه و حالا تغییراتی در تظیمات صفحه بوجود اومده(انتقالش به localhost) کهاین مقدارها درست ست نمیشه و با خطا مواجه میشه.