PDA

View Full Version : اخه چی بگم

mahmoodreza
شنبه 20 اردیبهشت 1382, 16:44 عصر
اخه نه چی بگم اصلا
جلوی چشم خودم با دسته خودم و در کمال صحت عقل(البته اینو دیگه شک دارم) خودم رویه یدونه ویروس کلیک کردم که ببینم این نورتون درست کار میکنه یا نه ولی قبلش نورتون رو خاموش کرده بودم..
نه اخه بگید این قسمت ادم میگه عقل سالم؟
اصلا اخه مهمه که نورتون درست کار کنه.. یکی نیست بگه به تو چه
تا االان که خوده نورتون نزدیکه 16 تا فایل را درست کرده..
حالا حالاها کارم در اومده
:shock:

sayana
شنبه 20 اردیبهشت 1382, 23:33 عصر
فکر کنم خود کسی که اون ویروس رو نوشته باشه باورش نشه که یه نفر اینقدر به ویروسی که نوشته باشه علاقمند باشه :lol:
راستی میگم بد نیست این خبر رو رو بدین به آقای افشین پور که در ستون جنایی اون سایت درج کنن 8) آخه شنیدم قراره یه انجمن حمایت از رایانه ها در برابر صاحبان خاطی تشکیل داده بشه :wink: (از کجا معلوم شاید رئیس این انجمن خودم شدم 8) و البته اولین متهم هم ایضا :( )

mahmoodreza
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 02:53 صبح
به به سلام
باز هم به خودم که دو تا ویندوز همیشه دارم
اون یکی از کار افتاد کامل :shock:
خیالمو راحت کرد
انقدر تو سره کله خودم زدم که درستش کنم که هیچی نشد
اخه ادم عقلش کم باشه همین میشه دیگه.. من باید برم گاری سوار شم منو جه به کامپیتور :P اینارو میگم یکیم خالی شمها.. خیال نکنید حتالم خیلی خوبه دارم شوخی میکنما.. الان اصلا حال و حوصله حرف زدن هم ندارم... اخه من نمیفهمم کسی پیدا میشه که انقدر .... اخه اصلا من به این ویروس چیکار داشتم...بعد من نمیدونم این نورتون چیکارست پس.. دهه
حالا من گفتم خاموش باشه.. اون خودش غقل نداره بفهمه... من اکگه میگفتم برو تو چاه مگه باید بره :lol: :P
خوب حالا برام دعا کنید همینجوری که فقط برنامه ها رو پاک کنه... و کاری با فایلهای شخصی من نداشته باشه..
البته تا الان هرچی dailup داشتم پاک کرده...
البته قصد بدی نداره.. منظرو فقط دوره هم بودنه..
خوب همه خوش باشند
منم که خوشم واسه خودم

sayana
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 12:04 عصر
خودمونیم ها چه ویروس مهربون و با عاطفه ایه :wink:
بهش بگین یه سر هم به ما بزنه 8)
اما نه تازه سیستمم رو درست کردم :( تا حالا شونصد تا cd فقط برای back up گرفتن از hard ام الکی به هدر دادم :(

Gladiator
یک شنبه 21 اردیبهشت 1382, 23:48 عصر
نگاهت چه مهربونه اگه تو نگاهم بمونه ..... :wink:

آقا شما وقتی نوشابه مصرف میکنی پشت رایانه نشین . :wink:

پیرو خبری که خانوم سایانا داد منم این خبر رو منتشر میکنم که جدیدا پلیس 110 برای حمایت از رایانه ها ( که خدایی نکرده مریض نشن ) کاربران رایانه ها رو به شدت کنترل میکنه ( در مورد مصرف نوشابه و استفاده از رایانه ) ... به این شکل که مامورین مجرب این واحد میان در منزل شما و یه کیسه میدن دستت میکن توشو با دهنت باد کن . اگر تونستی اونقدر توش فوت کنی که پر از هوا بشه و بترکه که هیچ میتونی بری بشینی پشت رایانه شخصی خودت و یه دست Resident Evil بازی کنی ولی در غیر اینصورت متوجه میشن که شما از راه راست به در هستی و رایانه شما رو به مدت یک هفته روش Password میذارن که نتونی ازش استفاده کنی . :cry:

و 100 البته هشتاد ضربه شلاق هم میزنن که یادت باشه کمتر نوشابه مصرف کنی . :P

خدا رو شکر ما که تو مملکتمون کسی نوشابه مصرف نمیکنه ولی توی ولایت شما رو نمیدونم .

موفق باشی . :wink:

sayana
دوشنبه 22 اردیبهشت 1382, 13:17 عصر
:lol: :D

mahmoodreza
سه شنبه 23 اردیبهشت 1382, 00:20 صبح
نه اقا این حرفا چیه شما میزنین
خجالت اوره
اینجا
نوشابه :shock:
اصلا از شما انتظار نداشتمم صلا این حرفا چیه شما میزنی.. دهه
بفرمایین تحقیق کنید ببینید که میگن
بایر و نوشابه هاش.. اقا جون یدونه که چه عرض کنم خیلیا واسه همین نوشابه یهو 50 کیلومتر راه میان اینجا.. :P
شلاق هم نداره :P :P :P بازم باید از این شکلک بزارم ولی دیگه دلم نیمد.. همین کایه
تازه عزیزم میگن 80 ولی اگه نوشابه هم داشته باشی که میشه 154
بد نیست :P 8) بیتشر هم از این حرفا نزنیم.. که edit میشه
و اینکه به کوریه چشم دشمنان اسلام و استکبار جهانی و شیطان بزرگ من الان دارم با همون ویندوز 2000 وصل میشم و تونستم درستش کنم :P

sayana
یک شنبه 11 خرداد 1382, 01:56 صبح
میگم راستی اگه در بخش امنیت شبکه و مقابله با هک توپیک با خواندن این موارد هک نشوید مورد 14 رو که نوشته بودم میخوندی این اتفاق نمی افتاد :wink: راستی اسم اون ویروس عزیز چی بود :wink:

sayana
یک شنبه 11 خرداد 1382, 01:56 صبح
میگم راستی اگه در بخش امنیت شبکه و مقابله با هک توپیک با خواندن این موارد هک نشوید مورد 14 رو که نوشته بودم میخوندی این اتفاق نمی افتاد :wink: راستی اسم اون ویروس عزیز چی بود :wink:

mahmoodreza
یک شنبه 11 خرداد 1382, 03:06 صبح
یادم نیست اسمش چی بود
ولی با w3 شزوغ میشد..
:lol: