PDA

View Full Version : سوال: لطفا درباره این ارور کمک کنید

nedaei
شنبه 16 بهمن 1395, 21:20 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک برنامه نوشتم که همش درست کار میکنه ولی الان که فایل ستاب براش ساختم یک قسمتش که برای یادداشت هست ارور میده نمی دونم از چیه ضمنا هم روی سیستم 32 بیتی و هم 64 بیتی نصب کردم لطفا کمک کنید ممنون144396

reza_ali202000
شنبه 16 بهمن 1395, 22:57 عصر
سلام دوست عزیز.
زمان نصب برنامه رو جایی غیر از درایو ویندوز نصب کنید.
برا رفع این میشکل کلیک راست کنید و run as admin رو بزنید.انشالله درست میشه.

nedaei
یک شنبه 17 بهمن 1395, 08:54 صبح
با سلام
الان من توی یک سیستم دیگه توی درایو c نصب کردم درست بود و ارور نمیده فکر کنم ربطی به درایو c نداشته باشه و در ضمن من که نمی تونم به مشتری بگم کجا نصب کنه من باید کاری کنم که این مشکل نداشته باشه

محمد رضا فاتحی
یک شنبه 17 بهمن 1395, 10:02 صبح
وقتی براش ستاپ بسازید میتونید دسترسی کامل رو بهش بدید..مشکلی در این زمینه نیست

windowsyar
یک شنبه 17 بهمن 1395, 18:40 عصر
وقتی براش ستاپ بسازید میتونید دسترسی کامل رو بهش بدید..مشکلی در این زمینه نیست
سلام میشه بفرمایید چگونه در ستاب این امکان را بدهیم ؟
و اینکه چطور اگر کاربر روی run as admin کلیک نکرد متوجه بشیم و اون پیغام رو در اول برنامه مون بیاوریم

336699
یک شنبه 17 بهمن 1395, 19:39 عصر
سلام میشه بفرمایید چگونه در ستاب این امکان را بدهیم ؟
و اینکه چطور اگر کاربر روی run as admin کلیک نکرد متوجه بشیم و اون پیغام رو در اول برنامه مون بیاوریم

سلام

شما با چند خط کد نویسی میتوانید برنامه رو به صورت run as admin اجرا کنید :لبخند:

ولی مشکل اینجاست که اون یوزری که از برنامه استفاده میکنه اگر دسترسی ادمین در سیستم نداشته باشه نمی تونه از برنامه استفاده کنه :گریه:

بهترین راه اینه که اون فایلهایی رو که میخواهید رویش کار کنید را در یک مسیر دیگری قرار بدید که دسترسی ادمین لازم نداشته باشه.

// This should give you something like C:\Users\Public\Documents
string documentsPath = Environment.GetFolderPath(Environment.SpecialFolde r.CommonDocuments);