PDA

View Full Version : حقوق های خنده دار

fjm11100
یک شنبه 17 بهمن 1395, 09:22 صبح
هنوز بعد از سالها خدمت در صنف برنامه نویسی از سر عادت و بیشتر برای اطلاع از جهت گیری بازار کسب و کار در این شغل به آگهی های استخدام سر می زنم.
جدا از بامزه بودن بعضی از آگهی ها که تمام تخصص ها را در حد اعلا و آن هم برای سن زیر 30 سال می خواهند و فرق بین front end و back end و برنامه نویس سیستمی و برنامه نویس وب را نمی دانند، گاها به آگهی هایی بر می خورم که عدد حقوقی مدنظر خود را درج می کنند که اکثر آنها عددی خنده دار و گاها بی شرمانه است. نمونه آن:
برنامه نویس با 3 سال سابقه و حرفه ای در wpf و...
حقوق مورد نظر 1 تا 2 میلیون بر اساس توانایی ها!!!
با بیمه تامین اجتماعی!!!!
من نمیدانم این شرکت محترم واقعا چه فکری کرده است. یا شاید هنوز هم عده ای در عهد قجر زندگی میکنند و حاضرند با این مزایا هنگفت!!! مشغول بکار با این فشار و استرس شوند؟ الان شما یک منشی هم که بتواند فقط یک پرینت بگیرد و تمام روز با تلفن مشغول شود زیر 900 تومان پیدا نمی کنید. اگر یک رنو 3 میلیونی هم زیر پا داشته باشید و عشقی مسافر کشی کنید بیشتر از اینها در میاورید.
شرکتهای محترم کارجویان عزیز لطفا برای شغلتان یا حداقل همکارانتان احترام بگذارید.

shahab12
سه شنبه 19 بهمن 1395, 12:20 عصر
فرمایش شما که کاملا درسته
اما یکی مثل من از سر کنجکاوی به این اگهی ها سر نمیزنه
بلکه از سر نیاز این کارو می کنه
اون موقع احترام گذاشتن به خود کمی سخته و مسائل دیگه در اولویت قرار می گیرن

پیام حیاتی
سه شنبه 19 بهمن 1395, 14:02 عصر
هنوز بعد از سالها خدمت در صنف برنامه نویسی از سر عادت و بیشتر برای اطلاع از جهت گیری بازار کسب و کار در این شغل به آگهی های استخدام سر می زنم.
جدا از بامزه بودن بعضی از آگهی ها که تمام تخصص ها را در حد اعلا و آن هم برای سن زیر 30 سال می خواهند و فرق بین front end و back end و برنامه نویس سیستمی و برنامه نویس وب را نمی دانند، گاها به آگهی هایی بر می خورم که عدد حقوقی مدنظر خود را درج می کنند که اکثر آنها عددی خنده دار و گاها بی شرمانه است. نمونه آن:
برنامه نویس با 3 سال سابقه و حرفه ای در wpf و...
حقوق مورد نظر 1 تا 2 میلیون بر اساس توانایی ها!!!
با بیمه تامین اجتماعی!!!!
من نمیدانم این شرکت محترم واقعا چه فکری کرده است. یا شاید هنوز هم عده ای در عهد قجر زندگی میکنند و حاضرند با این مزایا هنگفت!!! مشغول بکار با این فشار و استرس شوند؟ الان شما یک منشی هم که بتواند فقط یک پرینت بگیرد و تمام روز با تلفن مشغول شود زیر 900 تومان پیدا نمی کنید. اگر یک رنو 3 میلیونی هم زیر پا داشته باشید و عشقی مسافر کشی کنید بیشتر از اینها در میاورید.
شرکتهای محترم کارجویان عزیز لطفا برای شغلتان یا حداقل همکارانتان احترام بگذارید.
خیلی ها با همین حقوق و مزایا در حال کار کردن هستند ، دختران که با 300-400 در همین اهواز دو تایم در شرکت های خصوصی و ... در حال کار هستند!
مشکل کارفرماها نیستند نبود قوانین کارآمد و اجرا نشدن خیلی از قوانین فعلی ، وجود نداشتن کار مناسب حتی برای تحصیلکرده های باسواد و دوره دیده و بالا رفتن سن از جمله موارد مهم در به وجود آمدن این نوع شرایط استخدام هستند.

SZsXsZS
سه شنبه 19 بهمن 1395, 19:49 عصر
مملکتتون دوزاریه بابا :قهقهه:
مملکتی که تحریم میکنن نصف اقتصادش پودر میشه :قهقهه:
بعد اینجا چک و چونه حقوق میزنید.
همین کارها هم اینقدر گشنه هست میرن انجام میدن.
تازه من خودمم حقوق واقعا پایینی میگیرم؛ اما مزایای بزرگ جانبی داره کار من واسه خودم، و برنامه نویسی هم نیست.
بهرحال زندگی همینه.
کسی پول زیاد میخواد بنظرم فقط کار آزاد، کار واسه خودش، باید زرنگ باشه بره خودش یه کار و بار خصوصی راه بندازه.
البته شرکتهای کم و بیش خوب که حقوق بهتری هم بدن هستن، ولی محدودن دیگه و طبیعتا فقط عده ای رو میتونن جذب کنن.
البته همین شرکتا هم ما ندیدیم :لبخند:
تازه یه کار هم یجا رفتم کلاهبردار از آب در آمدن آخرش نمونه کار ما رو هم برداشتن و در رفتن :قهقهه:
مملکت دوزاری.
همین هم که داریم صدقه سر نفت و منابع طبیعیه. کلیش رو هپلی هپو میکنن ولی بازم ته موندش یه چیزی به مردم میرسه.

fjm11100
چهارشنبه 20 بهمن 1395, 08:11 صبح
کسی منکر نیاز و شرایط بد اقتصادی نیست ولی حرف من اینه با این حقوقها ارزش نداره درگیر کار پرچالش و پر استرسی مثل برنامه نویسی شد. برای کسی که تازه شروع کرده برای جمع کردن سابقه و رزومه خوبه اما نه برای کسی که چند سال تجربه داره

fjm11100
چهارشنبه 20 بهمن 1395, 08:13 صبح
بحث سیاسی نمیکنیم ولی از ماست که بر ماست اونایی که میخورن از مریخ نیومدن از بین ما هستن فقط از سکوت و توسری خور بودن ما بهره بردند. وقتی ما خودمون و ارزش حرفه ای شغلمون را به مبالغ کم بفروشیم و جیک نزنیم مملکتمون هم به مفت غارت میکنن