PDA

View Full Version : عکس ها در دیتابیس

na3er-faraji
جمعه 07 مهر 1385, 10:37 صبح
آقا یک مشکل عجیب پیدا کردم . من آدرس عکس هامو توی دیتابیس ذخیره میکنم . ولی وقتی یک کاربر جدید اضافه میکنم جای عکس ها به جای عکس یک ضربدر نشون می ده و باید یک بار برناممو ببندم و باز کنم تا مشکل حل بشه ؟ کسی تا به حال به این مشکل برنخورده

mostafa_leman
جمعه 07 مهر 1385, 12:09 عصر
سلام . منم یه بار به این مشکل برخوردم
از اون به بعد عکسهارو توی دیتابیسم نگه میدارم
به نتیجه ای هم نرسیدم

na3er-faraji
جمعه 07 مهر 1385, 15:07 عصر
ولی اینجوری حجم دیتابیس بدجوری بالا میزنه . کسی راهی سراغ نداره؟

RED-C0DE
جمعه 07 مهر 1385, 15:58 عصر
سلام...من هم از همین روش شما یعنی ذخیره مسیر عکسها استفاده کردم.. و مشکلی نداشتم با این روش..
می شه بیشتر توضیح بدی..مثلا چه جوری می خوای اونا رو نشون بدی.همشون رو با هم یا ...
من توی یه برنامه که هر کاربر یک عکس داشت برای هر کاربر آدرس مسیر پیش فرض رو می دادم و وقتی که کاربر برای خودش عکس انتخاب می کرد اون عکس رو اول در مسیر Images برنامم کپی می کردم و بعد نمایش می دادم و مشکلی هم نداشتم.

na3er-faraji
یک شنبه 09 مهر 1385, 12:59 عصر
من هم دقیقا همین کار شما رو میکنم و بانکم هم اکسسه . ولی وقتی کاربر جدید اضافه می کنم یا عکس کاربر رو عوض می کنم این مشکل پیش میاد

saghari
یک شنبه 09 مهر 1385, 13:02 عصر
با سلام
به نظر من نگهداری عکسها در خارج از بانگ خیلی بهتره (مخصوصا اگه حجم اونها زیاده). در اینصورت اگه امنیت زیاد برات مهم نباشه که استفاده از اونها خیلی ساده است و اگر میخواهی امنیت بیشتری بنویسی می تونی یه Agent سمت سرور بنویسی تا وقتی درخواستی از کلاینت ها میاد فایل مورد نظر رو بگیره و در اختیار کاربر بزاره اینطوری حتی می تونی اطلاعاتت رو هر طوری که مایلی کد هم بکنی.