PDA

View Full Version : برنامه سورس کنترل

hmahdavi921
سه شنبه 17 اسفند 1395, 09:13 صبح
سلام
چند تا پروزه دارم که در subversion فضایی براشون در نظر نگرفتیم الان میخوام یک برنامه باشه که فقط تو کامپیوتر خودم کار کنه ، نیازی به اتصال به اینترنت نداشته باشه و بتونم مدیریت سورس رو باهاش انجام بدم. visual source safe میتونه این کار رو انجام بده اما لینک دانلودش رو پیدا نکردم.اگر visual studio خودش همچین امکانی داشته باشه که خیلی بهتره.از vs 2013 استفاده میکنم
با تشکر

Mani_rf
سه شنبه 17 اسفند 1395, 09:41 صبح
سلام
چند تا پروزه دارم که در subversion فضایی براشون در نظر نگرفتیم الان میخوام یک برنامه باشه که فقط تو کامپیوتر خودم کار کنه ، نیازی به اتصال به اینترنت نداشته باشه و بتونم مدیریت سورس رو باهاش انجام بدم. visual source safe میتونه این کار رو انجام بده اما لینک دانلودش رو پیدا نکردم.اگر visual studio خودش همچین امکانی داشته باشه که خیلی بهتره.از vs 2013 استفاده میکنم
با تشکر

source safe سال 2005 منقضی شد و دیگه نسخه ای نگرفت. بجای اون TFS یا همون Team Foundation Server اومد که میتونی دانلود و استفاده کنی. نسخه اکسپرس اون تا 5تا یوزر رایگانه و به راحتی قابل استفاده . اگر هم امکانات بیشتری میخوای که نسخه کامل او رو به راحتی میتونی با ک*ر*ک دانلود و استفاده کنی. کاملا با Visual Studio تلفیق میشه و امکانات فوق العاده ای میده .

hmahdavi921
سه شنبه 17 اسفند 1395, 10:02 صبح
اگر منظورتون این team Explorer هست که الان رو ویژوال نصبه . من فقط خودم روی پروژه کار میکنم و اینکه آیا بدون اتصال به اینترنت و در لوکال قابلیت استفاده رو داره؟

144646

parvizwpf
سه شنبه 17 اسفند 1395, 11:51 صبح
توی سیستم خودتون داستان سورس کنترل زیاد معنی نداره میشه همون فایل سیستم خودتون

hmahdavi921
سه شنبه 17 اسفند 1395, 12:06 عصر
توی سیستم خودتون داستان سورس کنترل زیاد معنی نداره میشه همون فایل سیستم خودتون
به لحاظ امنیتی موافقم سورس تو یه سرور نگهداری بشه بهتره اما فعلا چنین امکانی رو نداریم . حالا میشه از tfs در لوکال استفاده کرد؟

parvizwpf
سه شنبه 17 اسفند 1395, 12:19 عصر
خب میشه شا باید نصبش کنید محیط سنگینی داره تقریبا بدرد نمیخوره . صحبت من اینه که توی سیستم شما معنی نداره سورس کنترل اصلا از هیچ لحاظی حالا خود دانید. سورس کنترل جایی معنی میگیره که سروری باشه برای مدیریت سورس بنظرم توی خود svn هم باشه همجین چیزی لا اقل اون سبک تره

Mag-Mag
سه شنبه 17 اسفند 1395, 12:48 عصر
TFS سنگینه
من از نرم افزار (TortoiseSVN (https://tortoisesvn.net/)) استفاده میکنم
بسیار سبکه و سرعت خیلی خوبی داره

راهنمای استفاده اش هم داخل سایتش هست