PDA

View Full Version : معرفی مناسب ترین آموزش سی شارپ

abbas3zaar
سه شنبه 24 اسفند 1395, 17:34 عصر
سلام. من صفر هستم و قصد شروع زبان سی شارپ رو دارم دو تا پی دی اف دانلود کردم یکی برای هاشمیان و یکی برای اسلام احمدزاده هست. من ویژوال استادیو 2013 آپدیت 5 رو دانلود و نصب کردم و آموزشی که هاشمیان داره با ویژوال 2005 کار کرده. آیا برام سخت نمیشه آموزش 2005 رو من با 2013 کار کنم؟
اگر آموزشی هست معرفی کنید

hadiroosta
سه شنبه 24 اسفند 1395, 17:38 عصر
کتابهای هاشمیان و احمد زاده خیلی خوب هستن اگه پشتکار داشته باشین و خوب مطالعه کنید حتما با همین کتابها کار شما انجام میشه
فقط باید پشتکار داشته باشیم و وسط کار انرژی تموم نشه !!!

abbas3zaar
سه شنبه 24 اسفند 1395, 23:43 عصر
کتابهای هاشمیان و احمد زاده خیلی خوب هستن اگه پشتکار داشته باشین و خوب مطالعه کنید حتما با همین کتابها کار شما انجام میشه
فقط باید پشتکار داشته باشیم و وسط کار انرژی تموم نشه !!!

خب آخه هاشمیان با ویژوال 2005 کار میکنه! من سوالم اینه که تکنیک هایی که در این آموزش ها استفاده میشه قدیمی نیست؟ من آموزشی میخوام که با تکنیک ها جدید آموزش بده. مثلا در PHP تکنیک mysql قدیمی شده و الان PDO اومده و من نمیخوام آموزش رو طرف بیاد با mysql بده. حتی اکه آموزش پولی باشه میخوام وقتی که میزارم بهره بیشتر و استفاده از تکنیک و روش های برنامه نویسی به روز باشه. شما آموزش پولی خوب و جامع کدام دوره آنلاین رو پیشنهاد میکنید؟ سایت سون لرن یه دوره داره (http://www.7learn.com/class/6700) شما اونو چطور میدونید؟ قیمتش الان با 40 درصد تخفیف شده 77 هزار تومن! بنظرم 77 تومن ارزشش رو داره، یا پیشنهاد بهتری دارید؟

hadiroosta
سه شنبه 24 اسفند 1395, 23:57 عصر
تکنولوژی ها دائما در خال تغییر هستند شما باید در برنامه نویسی شی گرائی و تحلیل نرم افزار رو یاد بگیرین و بعد میشه با هر تکنولوژی که خواستین اون نرم افزار رو پیاده کرد
به نظر من کلا برید به سمت شی گرائی و استفاده از uml و معماری نرم افزار که به نظر من mvc خیلی جالب هست و سالهای زیادی داره در برنامه نویسی استفاده میشه و من در هیچ کدام از اموزش های فارسی زبان چیزی از این موضوع ها ندیدم و همه فقط دارن تکنولوژی رو اموزش میدن و کمتر به معماری توجه میشه .

ebrahim.rayatparvar
چهارشنبه 25 اسفند 1395, 08:43 صبح
خب آخه هاشمیان با ویژوال 2005 کار میکنه! من سوالم اینه که تکنیک هایی که در این آموزش ها استفاده میشه قدیمی نیست؟ من آموزشی میخوام که با تکنیک ها جدید آموزش بده. مثلا در PHP تکنیک mysql قدیمی شده و الان PDO اومده و من نمیخوام آموزش رو طرف بیاد با mysql بده. حتی اکه آموزش پولی باشه میخوام وقتی که میزارم بهره بیشتر و استفاده از تکنیک و روش های برنامه نویسی به روز باشه. شما آموزش پولی خوب و جامع کدام دوره آنلاین رو پیشنهاد میکنید؟ سایت سون لرن یه دوره داره (http://www.7learn.com/class/6700) شما اونو چطور میدونید؟ قیمتش الان با 40 درصد تخفیف شده 77 هزار تومن! بنظرم 77 تومن ارزشش رو داره، یا پیشنهاد بهتری دارید؟

سلام مهندس جان.
ببینید شما اول باید بیس کار رو یاد بگیرید مثلا همون سون لرن اول میاد ADO رو یاد میده بعد میاد EF DataBase First رو یاد میده. آموزشش هم خوبه برای پیاده سازی پروژه و استارت کاری خوبه اینم مد نظر داشته باشین همیشه تو فیلم ها همه مططالب آموزش داده نمیشه بقیه بعد از آموزش و کار کردن تو کار تجربه هایی هست از خودتون بدست میارین یا از دوستان خودتو مثلا از همین سایت برنامه نویس بدست میارید.

csharp.net
چهارشنبه 25 اسفند 1395, 12:19 عصر
وب سایت w3-farsi.com (http://www.w3-farsi.com)