PDA

View Full Version : علت خطای database with the same name exists, or specified file cannot be opened,...

yekta64
چهارشنبه 25 اسفند 1395, 20:42 عصر
مرسی از لطفتون
یه سوال دیگه این خطا برای چی هستش؟؟؟
An attempt to attach an auto-named database for file E:\amlak2\PMoshaverAmlak\PMoshaverAmlak\Moshaver_A mlak.mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.

danialafshari
چهارشنبه 25 اسفند 1395, 20:50 عصر
مرسی از لطفتون
یه سوال دیگه این خطا برای چی هستش؟؟؟
An attempt to attach an auto-named database for file E:\amlak2\PMoshaverAmlak\PMoshaverAmlak\Moshaver_A mlak.mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.
سلام
خواهش می کنم
علت این خطا اینه که میگه که یک بانک sql با نام Moshaver_Amlak.mdf که در مسیر بالا وجود داره توسط sql اتچ شده و با این نام وجود داره
اگه کانکشنتون به صورت attachment از طریق کانکشن هست، بانک رو از توی sql تون Detach کنید
موفق باشید

yekta64
چهارشنبه 25 اسفند 1395, 21:51 عصر
بازم ممنون
میدونید مشکل من اینه که میخام از برنامه ست اپ بسازم ولی با کانکشن استرینگ مشکل دارم
شما میتونید راهنمایی کنید که کانکشن روباید چطور تعریف کنم
من از sqlexpress و ,ویژوال 2010 استفاده کردم
الان این کانگشن رو دادم ولی اجرا نمیشه
Data Source=.\SQLEXPRESS;Moshaver_Amlak.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

danialafshari
پنج شنبه 03 فروردین 1396, 03:46 صبح
بازم ممنون
میدونید مشکل من اینه که میخام از برنامه ست اپ بسازم ولی با کانکشن استرینگ مشکل دارم
شما میتونید راهنمایی کنید که کانکشن روباید چطور تعریف کنم
من از sqlexpress و ,ویژوال 2010 استفاده کردم
الان این کانگشن رو دادم ولی اجرا نمیشه
Data Source=.\SQLEXPRESS;Moshaver_Amlak.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True
باسلام
شرمنده مدتی درگیر بودم
ابتدا 2 تا فایل دیتابیس رو که یکی mdf و دیگری ldf هست رو کنار فایل اجرایی در پوشه Debug کپی کنید سپس کانکشنتون رو بصورت زیر تنظیم کنید
برای کپی کردن هم در اکسپرس باید بانک رو Deattach کنید

Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Moshaver_Amlak.MDF;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True

موفق باشید.