PDA

View Full Version : سوال: کنسول اپلیکیشن؟؟پروژه خالی؟؟کمک کنید

mr engineer
دوشنبه 07 فروردین 1396, 18:47 عصر
سلام خسته نباشیدروش خوشببخشید من جدیدا سی پلاس پلاس رو دارم یاد میگیرم و با برنامه ویژوال استودیو هم کار میکنم راستش یکم سر در گمم وقتی میخوام پروژه ایجاد کنم تو بخش ++c یدونه کنسول اپلیکیشن میاره یدونه وین32 پروژه میاره یدونه پروژه خالی میاره یدونه هم میک فایل پروژه میاره که میتونم هر کدومشو ایجاد کنم حالا تو خود بخش های کنسول و وین 32 داخلش بازم باید انتخاب کنم من خودم کنسول اپلیکیشن رو باز میکنم و کد مینویسم ولی راستش نمیدونم چی هستن اصلا نمیدونم کنسول اپلیکیشن چیه و بقیه چین و زیر مجموعه هاش چین و چه فرقی دارن و کجا باید کدومشونو استفاده و کنم و ....میشه لطفا برام توضیح بدید؟؟ممنون میشم

mr engineer
دوشنبه 21 فروردین 1396, 16:42 عصر
دوستان عزیز یعنی کسی اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟

codedeveloper
دوشنبه 21 فروردین 1396, 17:23 عصر
سلام،
بهترین راه برای کد نویسی در ++C استفاده از کنسول اپلیکیشن هستش، تا موقع اجرا کردن پروژه هم بتونید راحت باشین.
امیدوارم که موفق باشین در یادگیریتون و یه روز خود شما باشین که اینجا به سوالات دیگران جواب میدین...

m.r226
پنج شنبه 24 فروردین 1396, 08:40 صبح
محیط های کنسولی شکل های گرافیکی مثل کلید و تکست باکس و ... ندارن.
برنامه رو مینویسی بعد کامپایل میکنی و بعدشم تو یه صفحه ی سیاه جوابش رو میبینی

محیطهای غیر کنسولی کاربر پسندترن و از نظر دیداری راحت تر به نظر میرسن اما تا جایی که من میدونم کد نویسی تو محیط کنسول خیلی بهتر و سریعتر از محیط غیر کنسولی است اما صرفا برای برنامه نویسی سی/سی پلاس پلاس!
درباره بقیه زبان های برنامه نویسی اطلاعی ندارم.