PDA

View Full Version : سوال: نمایش اطلاعات بیش از حد

davidrobert
پنج شنبه 10 فروردین 1396, 12:53 عصر
سلام و خسته نباشید من اطلاعات که از بانک برای نمایش استفاده میکنم . درست به همین صورت که دوست دارم می باشد ولی ایرادی که در نمایش دارد ببنید در بانک من 2 تا رکورد دارم.

144794
ولی در این قسمت که شما مشاهده میکنید به جای 2 تا 3 تا دارد نمایش میدهد و هر چه تعداد بیشتر میشود و اطلاعات دو برابر تر نمایش میدهد.
144796

دانلود سورس (http://s8.picofile.com/file/8290719000/WebApplication2.7z.html)

ژیار رحیمی
پنج شنبه 10 فروردین 1396, 15:56 عصر
سلام مشکل از کویری هست در کویری از کلمه PERSENT استفاده کردی برای محاسبه درصد شما لازم به انجام محاسبه روی فیلدها رو داری با نوشتن کلمه PERSENT درصد گیری صورت نمیگیرد.

davidrobert
پنج شنبه 10 فروردین 1396, 16:23 عصر
دوست عزیز من کوئری رو هم به این صورت زدم باز به صورت افزونه نمایش داد اطلاعات رو.

SELECT KH_ID, KH_Title, KH_Full_News, KH_Date + N' ' + KH_Time AS DateTime, KH_Mozo FROM Tbl_Khebername ORDER BY KH_ID DESC

من کوئری ها رو از خود SQL Server Generateمیکنم. و تست میگیرم ایرادی نداره. از دستورات Trace گرفتم درست 2 تا اطلاعات دارم درست 2 بار فرائیند اجرا میشه ولی در نمایش اطلاعات زیاد نمایش میده.
دوست عزیز شما فایل رو دانلود کنید فایا اسکریپت دیتابیس هم کنارش هستش اگه امکانش هستش ببنید و راهی برای بر طرف کردن این مشکل هستش نشان بدید ممنون میشم.

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 10 فروردین 1396, 18:01 عصر
قبل از متد Add یک بار متد Clear را فراخوانی کنید.
TBLDanyamic.Controls.Clear();
TBLDanyamic.Controls.Add(new Literal { Text = htmltable.ToString() });
یا اینکه به جای PlaceHolder از Literal استفاده کنید.