PDA

View Full Version : گفتگو: ثبت نام و به نام زدن دامنه سایت (گفتگو)

malloc
شنبه 19 فروردین 1396, 10:06 صبح
سلام دوستان .....

چون بیشتر پست ها و سوالات من در این انجمن مربوط به این تالار هست خواستم کمکی از دوستان با تجربه در زمینه ثبت نام دامنه بکنم....

در حال حاضر یه تعداد سایت بهم پیشنهاد شده برای انجام که خوب همه رو هم قبول کردم و میخوام انجامشون بدم .... فقط سوالم اینه به نظرتون دامنه های مربوط به این سایت ها رو هم خودم بخرم و دست خودم باشه یا نه بگم خودشون بخرن ؟

از بابت مشکلات مربوط به پلیس فتا و .... میگم ... مثلا اگه یکی از اون سایت ها کار غیر قانونی بکنه میان به منیکه برنامه نویس هستم و دامنه هم به نامم هست گیر بدن یا نه مشکلی داره ؟

amir_T_2008
یک شنبه 20 فروردین 1396, 05:05 صبح
به نظرم عقلانی و انسانی این هست که به نام خودشون بخری و حالا جدا از اینکه فردا اتفاقی بیفته و استفاده غیر اخلاقی بکنن و به نام شما تموم بشه، این قضیه که خدای نکرده امکان داره فردا اتفاقی برای شما بیفته و چون دامنه ها به نام شما هست اون بندگان خدا دچار چالش اساسی میشن ، البته شاید بقیه موافق نباشن ولی من خودم این کار انجام میدم.

malloc
یک شنبه 20 فروردین 1396, 10:30 صبح
به نظرم عقلانی و انسانی این هست که به نام خودشون بخری و حالا جدا از اینکه فردا اتفاقی بیفته و استفاده غیر اخلاقی بکنن و به نام شما تموم بشه، این قضیه که خدای نکرده امکان داره فردا اتفاقی برای شما بیفته و چون دامنه ها به نام شما هست اون بندگان خدا دچار چالش اساسی میشن ، البته شاید بقیه موافق نباشن ولی من خودم این کار انجام میدم.

درود و ممنون بخاطر نظرتون اما شما طرف مقابل رو یه شخصی در نظر بگیر که به زور ایمیل داره .... اینو چطور من دامین به نامش بزنم

Mag-Mag
یک شنبه 20 فروردین 1396, 11:49 صبح
سلام
برای دامنه (دات کام) که خیلی راحت میتونید دامنه رو نام صاحب امتیازش رو عوض کنید ، و برای تمدید و اینا هم مشکلی ندارید
مشکل برای دامنه های (دات ای آر) هست که نیک هندل و اینا میخواد
برای اونم من پیشنهاد میکنم دامنه رو به نام اون شخص ثبت کنید (صاحب‌امتیاز)
و کاربری نیک هندل خودتون رو بعنوان (رابط فنی،رابط اداری،رابط مالی) بزنید ، که بتونید برای کارهایی مثل تمدید دامنه و ... اقدامات لازم رو خودتون انجام بدید

چون بعدا اگر این برای سایتش نماد اعتماد بخواد ، باید صاحب امتیاز دامنه ، اطلاعاتش مثل کارت ملی و اینا رو بفرسته
برای همین بهتره صاحب امتیاز دامنه ، مالک سایت باشه