PDA

View Full Version : نحوه نمایش جدول موحود در دیتابیس در وبسایت

alirah84
شنبه 19 فروردین 1396, 21:48 عصر
سلام
چجوری می تونم جدول موجود در دیتابیسم رو در وبسایتم نمایش بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

amir_T_2008
یک شنبه 20 فروردین 1396, 06:07 صبح
خیلی راحت با استفاده از gridview یا datalist یا هر چیز دیگه بنا به ذهنیت شما میتونید اطلاعات از دیتابیس فراخوانی و نمایش و مدیریت کنید.

Moien Tajik
یک شنبه 20 فروردین 1396, 20:46 عصر
میتونید Data Source رو برابر با IP سرورتون قرار بدید و با username و password به دیتابیس وبسایتتون وصل بشید .

alirah84
دوشنبه 21 فروردین 1396, 09:39 صبح
خیلی راحت با استفاده از gridview یا datalist یا هر چیز دیگه بنا به ذهنیت شما میتونید اطلاعات از دیتابیس فراخوانی و نمایش و مدیریت کنید.

برای مدیریت جدول ها با gridview باید کدنویسی کرد؟
منظورم حذف و ویرایش و اضافه هست

notlikeothers
دوشنبه 21 فروردین 1396, 17:22 عصر
درود.اگر سمت کاربر میخوای نمایش بدی بهتر از گرید استفاده نکنی و از REPEATERاستفاده کنی چون SEOرو پایین میاره.اگز سمت پنل هست که میتونی از گرید استفاده کنی
در مورد حذف و ویرایش و اضافه کردن من خودم با دکمه هندل میکنم ینی کلیک رو سطر و گرفتن آی دی حذف و ویرایش رو انجام میدم واسه اضافه کردن هم ریدایرکت داشته باش به صفحه دیگه

alirah84
سه شنبه 22 فروردین 1396, 14:00 عصر
این دو تا ارور رو موقع Update و Edit کردن چجوری باید رفع کرد؟
Deleting is not supported by data source 'SqlDataSource1' unless DeleteCommand is specified.Updating is not supported by data source 'SqlDataSource1' unless UpdateCommand is specified.

BookWorm
یک شنبه 10 اردیبهشت 1396, 00:51 صبح
با سلام. دوست عزیز پیغام خطاها برای این میاد که شما بصورت تک لایه و با datasource کدتون رو نوشتید ولی در اون دستورات update,delete رو ننوشتید. برروی فلش کنار sqldatasource در طراحی کلیک کنید و اون رو configure مجدد کنید. اینبار گزینه select custom specify sql command رو انتخاب کنید و در ادامه برای update,delete هم کدهای مربوطه به همراه پارامتر ID رو قرار بدید تا درست بشه.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUbR9u_m9gGYeMxLyNMaMf3Ml8iPtmT oheCwJVSTytL_jNyA7_HQ
موفق باشید.

mehrzad123
دوشنبه 22 خرداد 1396, 20:42 عصر
zzzzzzzzzzzzzz