PDA

View Full Version : سوال: دوباره سازی پروژه

angel20
دوشنبه 28 فروردین 1396, 13:15 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامیمتاسفانه یه برنامه ای که چندین وقت روش کار میکردم از بین رفت و خوشبختانه تو وان درایو جیمیلم داشتمش، مشکل اینه که الان توی ویژوال استودیو باز نمیشه و خطا میده تا حدودی رفرنس هاش رو هم داشتم و به برنامه اضافه کردم الان هر فرم رو که میخام باز کنم با این خطا ها مواجه میشم :Could not load file or assembly 'TelerikCommon, Version=2015.1.225.20, Culture=neutral, PublicKeyToken=5bb2a467cbec794e' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. یا این خطا :The variable 'rdaddress' is either undeclared or was never assigned.

angel20
چهارشنبه 30 فروردین 1396, 11:46 صبح
دوستان یعنی راهی نداره؟
مگه میشه؟
الان اگه یکی بخواد برنامه رو بده به یه نفر دیگه توی یه سیستم دیگه باید چی کار کنه!؟

mr.sirwan
چهارشنبه 30 فروردین 1396, 12:27 عصر
خب دوست عزیز ارور هایی که گذاشتین خودشون گویا هستن، اولین ارورتون که میگه telerikcommon رو نمیتونه بارگذاری کنه، شما این مورد رو یکبار از رفرنس های پروژه حذف و دوباره اضافه کنین
درمورد ارور دوم هم اگه کنترله، که حذف و اضافه کنین، اما اگه متغیره، مقداردهی و نحوه تعریفش رو چک کنین

angel20
چهارشنبه 30 فروردین 1396, 18:02 عصر
خب دوست عزیز ارور هایی که گذاشتین خودشون گویا هستن، اولین ارورتون که میگه telerikcommon رو نمیتونه بارگذاری کنه، شما این مورد رو یکبار از رفرنس های پروژه حذف و دوباره اضافه کنینپ
درمورد ارور دوم هم اگه کنترله، که حذف و اضافه کنین، اما اگه متغیره، مقداردهی و نحوه تعریفش رو چک کنین

مرسی سیروان جان!
مشکل اینه که رفرنس ها رو چندین بار حذف و اضافه کردم ولی نشد! برام خیلی هم مهم هستن
مورد دوم هم همه کنترل هستن و چون به فرم دسترسی ندارم نمیتونم حذف و اضافه شون کنم از طریق desinger هم اقدام کردم و کد ها شو پاک کردم و دباره اضافه کردم ولی مشکل حل نشد!!!!

145007

ژیار رحیمی
چهارشنبه 30 فروردین 1396, 20:16 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامیمتاسفانه یه برنامه ای که چندین وقت روش کار میکردم از بین رفت و خوشبختانه تو وان درایو جیمیلم داشتمش، مشکل اینه که الان توی ویژوال استودیو باز نمیشه و خطا میده تا حدودی رفرنس هاش رو هم داشتم و به برنامه اضافه کردم الان هر فرم رو که میخام باز کنم با این خطا ها مواجه میشم :Could not load file or assembly 'TelerikCommon, Version=2015.1.225.20, Culture=neutral, PublicKeyToken=5bb2a467cbec794e' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. یا این خطا :The variable 'rdaddress' is either undeclared or was never assigned.
سلام.
شما دقیقا همان ورژن (Version=2015.1.225.20) از Telerik رو مجدد نصب کنی مشکل شما حل خواهد با افزودن فقط dll ها به بخش رفرنس پروژه در اکثر مواقع با باز کردن پروژه در مد design با مشکل مواجه خواهد شد.