PDA

View Full Version : نصب فروم phpbb

amir_masoud
سه شنبه 14 بهمن 1382, 15:11 عصر
سلام دوستان
من رویه ویندوز php رو نصب کردم ( از طریق فایل نصاب اون نه دستی ) و رویه سیستمم هم asql server 2000 رو دارم . زمانی که می خوام فروم phpbb ( از تویه خود سایت phpbb برداشتم ) رو نصب کنم تویه لیست دیتابیسها هم sql server 2000 رو داره هم sql server 7 رو . ولی زمانی که ms sql server 7/2000 رو انتخاب می کنم ( برای استفاده از sql باید همین گزینه رو انتخاب کنم یا گزینه اخری تویه لیست رو ؟ ) پیغام می ده که دیتابیس ساپورت نمی شه . می خواستم ببینم اگه my sql رو نصب کنم درست می شه یا نه ؟
( نباید با sql server کار کنه ؟؟)
در ضمن برای دانلود my sql داخل سایتش رفتم نسخه ویندوزی اون فکر کنم حدود 20 مگابایتی بود همینو باید بردارم ؟
در ضمن دوستان اگه ebook ی که برای شروع یه تازه کار خوب باشه سراغ دارید لطفا لینکش رو بنویسید .
ممنون از تمامی دوستان

nematia
سه شنبه 14 بهمن 1382, 15:15 عصر
من هم نتونستم با mssql کار کنم و مجبور به نصب mysql شدم. اصلان هم از این بابت ناراحت نیستم چرا که تمام بانکها را روی mysql منتقل کردم و از شر بیلی و دوستان راحت شدم.

amir_masoud
سه شنبه 14 بهمن 1382, 15:51 عصر
سلام
من بعضی از سایتها رو دیدم که شکل و شمایل اونها تقریبا با هم یکیه . مثل اینه که فرض کنید مثل فروم یه برنامه اماده بوده که اونا برداشتن و فارسیش کردن . می خواستم ببینم که یه همچین برنامه هایی هست ( ساختار کلی یه سایت از پیش نوشته شده باشه ) یا نه ؟
اگه وجود داره از کجا می تونم گیر بیارم ؟؟؟
ممنون

shaniaki
چهارشنبه 15 بهمن 1382, 00:15 صبح
با عرض ادب:
من phpbb رو با mssql هم راه انداختم مشکلی نداشته.
در مورد سوال دوستمون هم بگم که امروزه پروژه های برنامه نویسی رو طوری تعریف می کنن که مستقل از زبان باشه و لذا امکان ترجمه آن وجود داره. اگر می خواهید چیزی گیر بیاریداولا باید مشخص کنید دقیقا به دنبال چه چیزی هستید مثلا برای صفحات php که با استفاده از آن بتوانیدمحتوای یک سایت را مدیریت کنید احتمالا به یک سیستم مدیریت محتوا(CMS) نیاز دارید که با جستجو آن را خواهید یافت.

یه عشق برنامه نویسی خفن

Abbas Arizi
چهارشنبه 15 بهمن 1382, 00:22 صبح
من هم نتونستم با mssql کار کنم و مجبور به نصب mysql شدم. اصلان هم از این بابت ناراحت نیستم چرا که تمام بانکها را روی mysql منتقل کردم و از شر بیلی و دوستان راحت شدم.

بیلی بیچاره چه گناهی داره؟ :? :shock:

من هم دیروز توی محیط ویژوال استادیو کلید F5 کیبوردم رفته بود تو گیر کرده بود. من هم ندیده بودم، داشتم به بیلی فحش می‌دادم.:mrgreen: