PDA

View Full Version : کامل ترین مجموعه visual studio .net و آخرین ورژن آن کدام است و مربوط به کدام شرکت ؟

amirmk
دوشنبه 10 مهر 1385, 22:58 عصر
سلام دوستان ,
من بعد از خواندن مقالات این بخش خیلی علاقه پیدا کردم که دات نت را شروع کنم و ...
اما متاسفانه در نصب به مشکلی بر خوردم ... البته قبل از ارسال این پیام کلی جستجو کردم
اما 1 مورد مشابه بود که آن هم پاسخ قانع کننده ایی نداشت.
پس لطفا یکی لطف کند و بگوید کئام یک از نسخه های visual studio .net از همه کامل تر و
بدون ایراد نصب و اجرا می شود . (از کدام شرکت توزیع کننده داخلی )
از شانس بد من تاحالا 2 پکیج جداگانه یکی دی وی دی و دیگری شامل 4 سی دی گرفتم که هر
دو پکیج بعد از نصب پیغام the beta period is over را می دهد و در دومین پکیج که اصلا" خبری
از msdn در آن نیست !!!!!!
گویی این سی دی ها را کیلویی می فروشند ! :اشتباه:
من از کدام شرکت سی دی این مجموعه را بخرم که کامل و بدون مشکل باشد؟

پ . ن : لطفا نگویید قبلا" توضیح داده شده و ... چون من راجع به این موضوع سرچ کردم فقط یک مورد بود که آن هم همین را در جواب نوشته بودند . البته موارد مشابه مربوط به نسخه های قبلی آن بود. فقط کافیه بگید خود شما با کدام یکی بدون مشکل نرم افزاری کار می کنید.
پ .ن 2: دارم کم کم دلسرد می شم :(

با تشکر قبلی

siavashr
سه شنبه 11 مهر 1385, 01:21 صبح
سلام.
من هم مثل شما در ویژوال استودیو مبتدی هستم .
اما آخرین چیزی که گیر آوردم ویژوال استودیو 2005 بود.
من که از روی سرور راپید شیر دانلود کردم 28 تا فایل 100 مگابایتی بود با msdn و همه چیزهائی که باید باشه .
البته این ورژنی که من استفاده میکنم ورژن perfasional هست .
اگر موفق نشدی چیزی پیدا کنی 1 آدرس پستی یه جوری به من برسون برات کپی کنم بفرستم. البته من هلند هستم و 10 روز طول میکشه برسه دست شما اما اگر خواستی خبرم کن .
سیاوش راد

persianshadow
سه شنبه 11 مهر 1385, 08:25 صبح
خب اگه تو ایران هستید. شرکت نرم افزاری هما زحمت دانلود رو کشیده و در یک پکیج شامل 10

سی دی موارد زیر رو قرار داده :

Visual Studio 2005

MSDN

Sql Server 2005

Dot Net Tools For microsoft Office

تویه بازار هم موجوده با قیمت 8000 تومان.

محمد میرمصطفی
سه شنبه 11 مهر 1385, 15:07 عصر
Products (http://msdn.microsoft.com/vstudio/products/default.aspx) و Visual Studio 2005 Product Line Overvie (http://msdn.microsoft.com/vstudio/products/compare/default.aspx) رو ببین.

amirmk
سه شنبه 11 مهر 1385, 20:02 عصر
سلام مجدد به دوستان عزیز
ابتدا از پیگیری و لطف شما بسیار سپاسگذارم ...
امروز رفتم این سی دی دومی را عوض کنم , فروشنده آن را برروی سیستم خود نصب کرد و
سی دی دومی که خریده بودم (اما فاقد MSDN) روی کامپیوتر او نصب شد و بدون پیغام کذایی
مربوطه اجرا شد و داخل محیط نرم افزار شد !!! وقتی از او سوال کردم گفت ویندوز او سرویس پک 2 اما 32 بیت است , در صورتی که ویندوز اینجانت سرویس پک 2 اما 64 بیت است !!
سوال اینکه آیا این مشکل ممکنه از 32 بیت یا 64 بیت بودن ویندوز باشد و اینکه چون ویندوز من 64 بیت است برنامه بعداز نصب پیغام the beta period is over را به من می دهد ؟!!!

اگر نظر شما هم همین است پس من یک ویندوز 32 بیت نصب کنم ! البته منتظر نظر شما دوستان هستم قبل از انجام اینکار.

متشکرم

پ .ن : آیا شما در حال حاضر این نرم افزار را در ویندوز 64 بیت xp نصب کرده اید و مشکلی ندارید ؟

SYSMAN
پنج شنبه 13 مهر 1385, 00:09 صبح
پیغامی که می فرمائید، مربوط به نسخه بتای VS هست احتمالا اگه تاریخ سیستم خودتون رو به سال 2005 تغییر بدهید این پیغام داده نمی شه (احتمالا تاریخ سیستم اون فروشنده هم قبل از تاریخ اتمام زمان تست VS بوده)
برای اینکه مطمئن باشی DVD یا CD که تهیه می کنید درست باشه یک سر به بازار رضا بزنید (اگه تهران تشریف دارید)

amirmk
پنج شنبه 13 مهر 1385, 23:26 عصر
سلام دوست عزیز , متشکرم از راهنمایی شما , اتفاقا" تصمیم گرفته بودم یه سری به آنجا بزنم و یک پکیج دیگه غیر از اینهایی که تا حالا گرفتم بخرم . اما مطمئن نیستم که آنها هم بتا باشند یا نباشند ! متاسفانه روی بعضی ها هم نوشته final release مثل پکیج دومی که خریده بودم ولی بتا از آب درآمد . اگر یکی از ذوستان اسم یا مشخصاتی از سی دی اصل آن را به من بدهد که من موقع خرید دیگر بتا نخرم (اصولا فروشندگان هم اطلاعی ندارند که چی می فروشند)
مثلا" یکی از نسخه های پایانی team system یا ... فکر نمی کنم تیم سیستم بتا باشد , اینطور نیست ؟

پ.ن : با تعویض تاریح ویندوز مشکل حل شد , ولی از نسخه بتا فکر کنم فقط برای یادگیری بشود استفاده کرد !

ممنون

mo.esmp
جمعه 14 مهر 1385, 20:11 عصر
سلام. visual studio .net 2005 چند ماه که از بتا درومده و نسخه final release تو بازار موجوده و میتونید تهیه کنید و اگه سری به سایت Microsoft بزنید الان visual studio .net 2005 SP1 رو گذاشته واسه داونلود. در ضمن فکر نکنم که نسخه 64 بیتی visual studio برای ویندوز 64 بیتی رو بتونید گیر بیارید.

amirmk
یک شنبه 16 مهر 1385, 20:10 عصر
[QUOTE=mo.esmp]سلام. visual studio .net 2005 چند ماه که از بتا درومده و نسخه final release تو بازار موجوده و میتونید تهیه کنید .

سلام .
اتفاقا" سری پنج سی دی که دومین بار خریده بودم هم روش نوشته بود Final Release اما
موقعی که نصب کردم بتا از آب درآمد !