PDA

View Full Version : سوال: ذخیره اطلاعات فقط با زدن دکه ذخیره

1397mehrdad
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1396, 22:25 عصر
با سلام
چطور می تونیم که در فرمی که اطلاعات رو وارد می کنیم فقط با زدن دکمه "ذخیره" که طراحی کردیم اطلاعات ذخیره بشه . چون وقتی اطلاعات فرم رو تکمیل می کنیم پس از رسیدن به تکست باکس آخر اطلاعات بطور اتوماتیک وار ذخیره می شه . چطور می شه کاری کرد که تا وقتی دکمه ذخیره رو نزدیم اطلاعات ذخیره نشه . ضمنا فرم های من unbound نیست .

com12151337
شنبه 16 اردیبهشت 1396, 11:26 صبح
سلام امیدوارم بدرد بخوره
یا علی

1397mehrdad
شنبه 16 اردیبهشت 1396, 23:29 عصر
سلام امیدوارم بدرد بخوره
یا علی
با تشکر از فایلتون . ولی فرم من به وسیله دستورهای SQL طراحی نشده که بتونم با استفاده از فیلتر هایی که شما طراحی کردید عمل جستجو و ویرایش رو انجام بدم . حالا من خودم یک روش رو برای ویرایش پیدا کردم ولی یک مشکل دارم .
من به وسیله یک List عمل بازگرداندن مقادیر ذخیره شده قبلی رو در تکست باکسهای فرم انجام دادم. یعنی یک لیست رو به quary فرم متصل کردم و اطلاعات رو پس از دابل کلیک بر روی سطر لیست در تکست باکس های برنامه جایگذاری نمودم . فقط یک مشکل دارم و اون اینه که هنگام ذخیره اطلاعات ویرایش شده خطای Duplicate میده . برنامه اطلاعات ویرایش شده رو به عنوان اطلاعات جدید قرار می ده و در هنگام ذخیره خطای اطلاعات تکراری رو می ده . باید چطور کد بنویسم که برنامه وقتی اطلاعات قبلی لیست باکس به تکت باکس های جهت ویرایش برگردانده میشه و هنگام دخیره اطلاعات ، اونها رو با اطلاعات قبلی جایگزین کنه ، نه اینکه به عنوان اطلاعات جدید محاسبه و خطا بدهد . امیدوارم تونسته باشم مشکلم رو درست عنوان کنم .
اگه امکان داره جوابتون با استفاده از دستورات Sql نباشه چون خیلی کار نکردم و نمیتونم اونها رو در برنامه استفاده کنم .

com12151337
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396, 09:34 صبح
سلام
نمونه بذارید تا رفع بشه
یا علی

نوشیروانی
جمعه 29 اردیبهشت 1396, 12:41 عصر
سلام
ببینید این نمونه به کارتون میآد.