PDA

View Full Version : مشکل دی استارت شدن node

ali_1111
جمعه 15 اردیبهشت 1396, 21:02 عصر
سلام
من یه ربات تلگرام با نود نوشتم و اون رو روی یه سرور قدرتمند اختصاصی گذاشتم.
اما وقتی برنامه رو با nohup یا حتی بدون nohup اجرا می کنم، برنامه بعد از مدتی بسته میشه، مثلا شب استارتش می کنم صبح چک می کنم بسته شده!!!
لاگ برنامه چیزی نشون نمیده، یعنی مطمئنم که هیچ خطایی نداره یا حتی وارنینگ!
اما برنامه بسته میشه، از جایی شنیدم که نود مشکل ری استارت خودکار داره، یعنی بصورت خودکار ریستارت میشه
یکی از دوستان پیشنهاد کرد از forever استفاده کنم، این کار مشکل رو تا حدودی حل می کنه اما باز هم امکان از دست رفتن اطلاعات من وجود داره
سوال من اینه: کسی تا به حال به این مشکل برخورد کرده، اگه بله، لطفا بفرمائید این مشکل چجوری حل میشه

behi1ty
یک شنبه 29 بهمن 1396, 14:46 عصر
سلام
من یه ربات تلگرام با نود نوشتم و اون رو روی یه سرور قدرتمند اختصاصی گذاشتم.
اما وقتی برنامه رو با nohup یا حتی بدون nohup اجرا می کنم، برنامه بعد از مدتی بسته میشه، مثلا شب استارتش می کنم صبح چک می کنم بسته شده!!!
لاگ برنامه چیزی نشون نمیده، یعنی مطمئنم که هیچ خطایی نداره یا حتی وارنینگ!
اما برنامه بسته میشه، از جایی شنیدم که نود مشکل ری استارت خودکار داره، یعنی بصورت خودکار ریستارت میشه
یکی از دوستان پیشنهاد کرد از forever استفاده کنم، این کار مشکل رو تا حدودی حل می کنه اما باز هم امکان از دست رفتن اطلاعات من وجود داره
سوال من اینه: کسی تا به حال به این مشکل برخورد کرده، اگه بله، لطفا بفرمائید این مشکل چجوری حل میشه

سلام، مشکل شما عجیبه به نظرم کدهایی که نوشتید در یک حالتی خطا می ده که باعث این مشکل میشه، چون کد هایی که من نوشتم ماه ها بالا بودن و بعضی وقت ها خودم تعجب می کنم که این همه مدت run بوده ...

cybercoder
چهارشنبه 02 اسفند 1396, 01:59 صبح
از pm2 استفاده کن با سوییچ i می تونی روی core های cpu کلاسترکنی. اگر میخوای با خود کلاستر نود کار کنی pm2 start yourapp.js

برای نصب pm2 :‌

npm install -g pm2

برات مانیتور هم میکنه هم آفلاین هم آنلاین

موفق باشی