PDA

View Full Version : ارتباط یک برنامه اندرویدی با سرور و سایت

khayam
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396, 01:32 صبح
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم من یه چیزی تو ذهنم دارم که با سرچ نتونستم پیدا کنم و نمیدونم توی انجمن همچین عنوانی درست است یا خیر اگر دوستان تاپیکی سراغ دارن منو به اونجا راهنمایی کنن،اما سوالم اینه که دنبال برنامه ای هستم یا اگه امکانش باشه بنویسم که یک فروشگاه اینترنتی است که یه سری محصولات ارائه میکند که قیمتها مشخص و یک سبد خرید هم داره که بتونه با درگاه بانک هم ارتباط برقرار کنه برای پرداخت آنلاین تا این قسمت زیاد سخت نیست اما میخام یک اپلیکیشن موبایلی هم داشته باشم که روی موبایل نصب میشه و هر وقت کاربر اجناس انتخابی خود را از روی موبایل انتخاب کرد با یک پیغام به اپراتور اعلام شده تا اجناس خریداری شده را به آدرس درج شده به همراه شماره تلفن مشتری ارسال کند اما نمیدونم که چطوری باید بین سایت و اپلیکیشن موبایلی ارتباط برقرار کرد و از آپدیت اجناس جدید در اپلیکیشن استفاده کرد و کلا نحوه پیاده سازی این دو قسمت و ارتباط آنها باهم چگونه است؟ و آیا همان سایت را باید بصورت یک اپلیکیشن درآورد؟ یا برنامه نویسی هرکدام بصورت جداگانه باید صورت بگیرد؟ ممنون از جوابها و راهنمایی شما دوستان

مصطفی شکوری
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396, 01:35 صبح
می تونید از سیستم نوتیفیکیشن از سمت اپ به سمت سایت استفاده کنید. دقیقا خودم کار نکردم این رو ولی میدونم شدنیه. میتونید از سیستم fcm یا gcm گوگل استفاده کیند.