PDA

View Full Version : اکسس دِوِلوپر(exeکردن فایلهای نصب Access)

Fazaeli
چهارشنبه 12 مهر 1385, 22:54 عصر
با این برنامه که لینکشو گذاشتم از اکسس فایل ستاپی میشود گرفت قول بهتون میدهم خیلی خوشتون میآیدوخیلی باحاله(می خواستم در آستانه صدمین پست خود لینکشو بذارم اما بخاطر دوستان خوبم مجبور شدم) فقط یه کمی حجمش زیاده اما برای برنامه نویسای اکسس خیلی ارزشو داره تقدیمش میکنم به تمام دوستانم در تالار Access
ماشاالله فضائلی
دانلودش کنید (http://rapidshare.com/files/110942353/access_2003_developer.rar)

Fazaeli
چهارشنبه 12 مهر 1385, 23:48 عصر
شاید خیلی از دوستان تاپیک کار بافرمها راکه مطالب آن را من از یه سایت انگلیسی نوشته بودم(http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=53447) نخوندن اما با داشتن اطلاعات اون تاپیک وبا نسب اکسس دولوپر وساختن فایل ستاپی به بهترین وجه میتوان یک برنامه که با اکسس ساخته شده (بدون دیدن صفحات ماکروسافت اکسس)را تحویل کاربران داد.
موفق وپاینده باشید
م.فضائلی

سنبله کار
شنبه 15 مهر 1385, 09:21 صبح
ضمن تشکر
متاسفانه فقط برای برنامه های اکسس معمولی مناسبه و در مورد اکسس پروجکت نسبتا ضعیف عمل می کنه و نیاز به دستکاری داره .
همچنین بدلیل اینکه در ایران ذهنیت خوبی در مورد اکسس وجود نداره بهتر اون هست که برنامه طوری نصب بشه که هیچ جای کار نامی از اکسس برده نشه که اکسس پروجکت با توجه به اینکه از SQLserver استفاده می کنه به این هدف نزدیکتره .
همچنین باید یادآوری کنم که همونطور که در عنوان تاپیک اومده نصب اکسس به exe تبدیل می شه نه خود اکسس .

ITST-1
شنبه 15 مهر 1385, 09:45 صبح
با سلام
دوستان من از این برنامه می خوام استفاده کنم ولی در جایی از ساخت exe وقتی زبان را انتخاب می کنی می گوید که سی دی ایس را قرار بده تا cache کنم اولا این چیست و ثانیا من که این کار را می کنم پیغام می دهد که فایل را پیدا نمی کند .اگر راهنمایی کنید ممنون می شم

mohsenna30ri
یک شنبه 16 مهر 1385, 07:02 صبح
با سلام
در جایی از ساخت exe وقتی زبان را انتخاب می کنی می گوید که سی دی ایس را قرار بده تا cache کنم اولا این چیست و ثانیا من که این کار را می کنم پیغام می دهد که فایل را پیدا نمی کند .اگر راهنمایی کنید ممنون می شم
شما باید سی دی آفیس مربوطه مثلا آفیس 2003 را قرار داده مسیر فایل setup نصب آنرا در مسیر قرار دهید یا فایل setup را انتخاب کنید
من فکر کنم اگر آفیس هم نصب نباشد و این برنامه را نصب کنیم و فقط فایلهای مربوط به اکسس سی دی آفیس را به همراه نرم افزار پیشنهادی مان ارائه بدهیم مشکل حل شود

mehranmus
دوشنبه 24 مهر 1385, 11:05 صبح
آقای فاضل خدا عمرتون بده
اما به نظرم اگه لینک این بحثو تو بقیه بحث ها هم بذاری عالی هست
بازهم ممنونم

majid325
دوشنبه 13 فروردین 1386, 01:36 صبح
با این برنامه که لینکشو گذاشتم از اکسس فایل ستاپی میشود گرفت قول بهتون میدهم خیلی خوشتون میآیدوخیلی باحاله(می خواستم در آستانه صدمین پست خود لینکشو بذارم اما بخاطر دوستان خوبم مجبور شدم) فقط یه کمی حجمش زیاده اما برای برنامه نویسای اکسس خیلی ارزشو داره تقدیمش میکنم به تمام دوستانم در تالار Access
ماشاالله فضائلی
دانلودش کنید (http://salimlens.com/access%202003%20developer.rar)

دوست عزیز با تشکر میشه لینک رو تست بکند؟ من که جای برای دانلود کردن نرم افزار بالا ندیدم!

marmolaakk
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 16:51 عصر
اینم لینک دانلودش
http://rapidshare.com/files/24294983/access_2003_developer.rar.html
فقط ممنون میشم اگه کسی توضیح بده که باهاش چطور میشه کار کرد:چشمک:

moustafa
جمعه 29 تیر 1386, 01:56 صبح
http://www.istgah.com/advertise/kid_134/from_20/to_0/53030.html

ashkanjoon
جمعه 29 تیر 1386, 11:02 صبح
از این برنامه میشه در بانک هایی که با اکسس 2007 درست شدن استفاده کرد؟

سنبله کار
یک شنبه 31 تیر 1386, 09:16 صبح
نه قراره میکروسافت برای 2007 هم دولوپر بده .

behnaz_naznaz
یک شنبه 07 مرداد 1386, 12:19 عصر
سلام
می خواستم بدونم چه شکلی توی اکسس می تونم فرمی را که برای ورود اطلاعات درست کردمو exe کنم یعنی واسه ورود اطلاعات مستقیما فرم ظاهر بشه و توی محیط اکسس نره ؟؟؟
مرسی

shahabrayane
جمعه 26 مرداد 1386, 02:30 صبح
ماشاالله فضائلی
دانلودش کنید (http://salimlens.com/access%202003%20developer.rar)من نتونستم دانلود کنم چون هر بار که کلیک می کنم صفحه دانلود باز نمیشه کمکم کنید به این فایل خیلی نیاز دارم .

shahabrayane
جمعه 26 مرداد 1386, 02:50 صبح
ماشاالله فضائلی
با سلام هر بار که روی دانلودش کنید (http://salimlens.com/access%202003%20developer.rar)کلیک میکنم صفحه باز نمیشه تا فایل رو دانلود کنم به این فایل خیلی احتیاج دارم . خدا عمرتون بده من رو راهنمایی کنید تا بتونم فایل رو دانلود کنم

majid325
جمعه 26 مرداد 1386, 09:31 صبح
دوست عزیز میخوام کمکت کنم ولی حدود 3 mb هست که سایتم تا 1.9 بیشتر اجازه نمیده ، اگه گیر نیاوردی Email لتو بگو فردا با ADSL بفرستم.

shahabrayane
جمعه 26 مرداد 1386, 19:12 عصر
با سلام روی دانلودش کنید کلیک می کنم ولی صفحه باز نمی شه و cannot page می ده . به این فایل خیلی احتیاج دارم لطفاً مرا راهنمایی کنید .

shahabrayane
جمعه 26 مرداد 1386, 19:14 عصر
مجید جان ممنونم . ایمیل رو برات می نویسم اگر برام بفرستی . تمام عمر دعات می کنم .
email:shahabrayane@yahoo.com

rmsaaa
سه شنبه 06 شهریور 1386, 15:42 عصر
با سلام روی دانلودش کنید کلیک می کنم ولی صفحه باز نمی شه و cannot page می ده . به این فایل خیلی احتیاج دارم لطفاً مرا راهنمایی کنید .
.........................
سلام اگه میشه این فایل اگزه ساز اکسس رو برای من هم بفرستید یا لینک صحیحشو بگذارید.
دم همتون گرم

rmsaaa
سه شنبه 06 شهریور 1386, 15:43 عصر
سلام اگه میشه این فایل اگزه ساز اکسس رو برای من هم بفرستید یا لینک صحیحشو بگذارید.
دم همتون گرم
Rmsaaa@Yahoo.Com

rmsaaa
سه شنبه 06 شهریور 1386, 15:44 عصر
:لبخند:
دم همتون گرم
Rmsaaa@Yahoo.Com

ghradaei
پنج شنبه 15 شهریور 1386, 11:46 صبح
سلام
اگر می شود Access Developer را برایم ایمیل کنید
rasooli330@yahoo.com
با تشکر ghradaei

mahdi906
شنبه 17 شهریور 1386, 22:29 عصر
Microsoft Access 2003 Developer Extensions :چشمک:

reza850101
دوشنبه 19 شهریور 1386, 12:40 عصر
باسلام - جناب مهدی 906 من دوقسمت فایل شما را دانلودکردم محتویات هردو یکسان بود آیاممکنه درمورد هرکدام کمی توضیح دهید
ضمنا ممنون میشم نحوه کاربانرم افرار توضیح دهید

reza850101
شنبه 24 شهریور 1386, 12:30 عصر
آقامهدی نگفتی دوقسمت باهم چه فرقی داره؟

hamid_nagafi
شنبه 24 شهریور 1386, 21:04 عصر
با تشکر . خیلی تلاش کردم اما نتونستم فایل را دانلود کنم

mahdi906
سه شنبه 27 شهریور 1386, 16:20 عصر
آقامهدی نگفتی دوقسمت باهم چه فرقی داره؟

سلام
با عرض پوزش از اینکه دیر جواب می دم. چون حجم برنامه حدود 4 مگ بود نمیشد همش رو یک جا گذاشت به همین دلیل دو قسمتش کردم. شما وقتی بخواین برنامه رو با Winrar استخراج کنین هر دو تا فایل رو لازم داره .

mhedie
شنبه 17 مرداد 1388, 10:13 صبح
لطفاً آموزش استفاده از برنامه هم بگذارید

soroush_k12
شنبه 17 مرداد 1388, 17:33 عصر
لطفاً آموزش استفاده از برنامه هم بگذارید
برای آموزش فکر میکنم بدردتان بخورد

soroush_k12
شنبه 17 مرداد 1388, 17:39 عصر
این هم برای آموزش شروع کار بد نیست.

mhedie
یک شنبه 18 مرداد 1388, 12:52 عصر
سلام دوستان از راهنمایتون متشکرم ولی من بعداز اینکه فایل به نرم افزار معرفی میکنم بعد از ایجاد آن فایلی نصب نمی شه اگر می توانید بیشتر راهنمایی کنید

soroush_k12
یک شنبه 18 مرداد 1388, 19:32 عصر
سلام دوستان از راهنمایتون متشکرم ولی من بعداز اینکه فایل به نرم افزار معرفی میکنم بعد از ایجاد آن فایلی نصب نمی شه اگر می توانید بیشتر راهنمایی کنید
سلام
بعد از انجام مراحل ویزارد باید فولدری ساخته شود که در روت آن فایل setup.exe وجود داشته باشد.

Fatollah_ghazi
دوشنبه 19 مرداد 1388, 07:53 صبح
سلام
بعد از انجام مراحل ویزارد باید فولدری ساخته شود که در روت آن فایل setup.exe وجود داشته باشد.
با سلام
در نمونه آموزشي كه به نام Ready در اي تايپك موجود است در مورد برنامه Hide menu access و shift lock نام برده شده كه اين برنامه ها در نرم افزار Access devloper موجود نيست لطفا" راهنمايي كنيد.:ناراحت::ناراحت:

soroush_k12
دوشنبه 19 مرداد 1388, 17:01 عصر
با سلام
در نمونه آموزشي كه به نام Ready در اي تايپك موجود است در مورد برنامه Hide menu access و shift lock نام برده شده كه اين برنامه ها در نرم افزار Access devloper موجود نيست لطفا" راهنمايي كنيد.:ناراحت::ناراحت:
در اولین فرصت این برنامه ها رو هم ایجا قرار خواهم داد

mj_bayati
پنج شنبه 20 خرداد 1389, 22:27 عصر
منتظریم ها ...........................

:چشمک:

MARYAM182
سه شنبه 22 تیر 1389, 16:58 عصر
ماشاالله فضائلی
:گیج:هر کاری می کنم نمی تونم فایل را برای دانلود کردن پیدا کنم .اگر کسی کمکم کنه 1دنیا ممنونش می شم.

Fazaeli
شنبه 26 تیر 1389, 09:10 صبح
:گیج:هر کاری می کنم نمی تونم فایل را برای دانلود کردن پیدا کنم .اگر کسی کمکم کنه 1دنیا ممنونش می شم.

سلام،
دوباره چک کن-لینکش عوض شد

sadra1234
شنبه 29 آبان 1389, 08:30 صبح
سلام
دوست عزیز اگه امکان داره برنامه بستن شیفت رو هم قرار بدین
متشکرم

ahmadalijan
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 19:49 عصر
با سلام و تشششششششششششششککککککککککک ککککرررررررررررررر ویژه از تهیه اطلاعات این سایت ، از همه دوستان تشکر می کنم.
اگه میشه این فایل اگزه ساز اکسس رو برای من هم بفرستید.
ah_alijan@yahoo.com

hf.farhadi
شنبه 17 اردیبهشت 1390, 21:06 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
فایل مذکور رو من از لینک دوست عزیزمون mehdi906 که تو دو مرحله برای دانلود گذاشته بودن دانلود کردم . ولی برای نصبش یه کد میخواد که تصویرش رو هم ضمیمه کردم . ولی نتونستم کدش رو برای نصب پیدا کنم. لطفاً راهنمایی کنید.

abdoreza57
شنبه 17 اردیبهشت 1390, 23:25 عصر
برو حالشو ببر
s/n: KHCYK-2DXWD-6D4BV-9D9K6-TT9RY
s/n: KHCYK-2DXWD-6D4BV-9D9K6-TT9RY

شاگرد آرام
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 07:35 صبح
سلام به دوستان گرامی
ماکروسافت برای توسعه نرم افزار اکسس برای هر ورژن دو بسته ارائه میده
1-access developer extention
2-access runtime
اولی برای تهیه یک فایل خاص جهت اجرا در محیط رانتایم ( این فایل exe نیست)
دومی برای کامپیوتر هایی که اکسس روی اونا نصب نیست
هر دوی اینا در سایت ماکروسافت به صورت رایگان قابل دانلود هستند فقط این نکته رو بگم که اولی روی نسخه 2010 وجود داره و نیاز به دانلود نداره
موفق باشید

topinformation.usa
دوشنبه 21 آذر 1390, 01:07 صبح
سلام به همگی یه نرم افزار می خوام که فایل اکسس 2010 رو به برنامه اجرایی (exe) تبدیل کنه
et.chavoshi@gmail.com
topinformation.usa@gmail.com
merc va mamnon

درضمن می خوام کاملا بصورت مجزا اجرا بشه
یعنی هیچ اثری از access 2010 نباشه

(فرم مورد نظر به صورت تمام صفحه دیده بشه و نیازی به نصب بودن اکسس نباشه و اصلا ویرایشگرای اکسس هم دیده نشن)

salam141
چهارشنبه 29 شهریور 1391, 20:41 عصر
آموزش Access Developer2007 کسی نداره؟؟؟

ddavood41
جمعه 21 شهریور 1393, 02:27 صبح
ببخشید بچه ها اگه میشه توی اپلود سنتر ایرانی فایلاتونو اپلود کنید لطفا

AbbasSediqi
چهارشنبه 26 شهریور 1393, 23:36 عصر
باس لام خدمت همه
این به صورت خودکار در اکسس 2007 به بعد وجود داره فقط در Save &Publish بر روی PackageSolution کلیک کنیدو بعد بقیه ماجرا طبق فایل pdf آمورش

یاحق

parsa70
سه شنبه 31 تیر 1399, 19:01 عصر
سلام به همگی یه نرم افزار می خوام که فایل اکسس 2010 رو به برنامه اجرایی (exe) تبدیل کنه
et.chavoshi@gmail.com
topinformation.usa@gmail.com
merc va mamnon

درضمن می خوام کاملا بصورت مجزا اجرا بشه
یعنی هیچ اثری از access 2010 نباشه

(فرم مورد نظر به صورت تمام صفحه دیده بشه و نیازی به نصب بودن اکسس نباشه و اصلا ویرایشگرای اکسس هم دیده نشن)

سلام برای اکسس 2010 یا به بالا اگه واقعاً امکانش هست میشه برنامه و آموزشش رو بزارید؟؟