PDA

View Full Version : سوال: خطای اتصال به بانک اطلاعاتی sql

«Hossein»
سه شنبه 16 خرداد 1396, 15:58 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

من برای پروژه ام بانک اطلاعاتی sql درست کردم ( با استفاده از ابزارهای خود ویژوال استدیو) تا دیشب هم همه چیز خوب بود و به خوبی داشت کار میکرد

ولی امروز که چشمامو باز کردم با همچین خطای روبرو میشم

145434

تا جایی که ذهنم یاری میکنه فکر کنم خطای اعتبار سنجی هست و اینکه با اعتبار سنجی ویندوز نمیتونه به بانک login کنه ولی از طرفه من بانک رو با هیچ یوزر پسوردی ساختم والان که تلاش میکنم هم نمیتونم یوز پسورد بهش بدم ! چند بار هم بانک رو حذف کردم ولی بعدش نتونستم بانک رو بازسازی کنم که با ری استارت کردن سیستم تونستم بانک رو دوباره بسازم ولی به محض استارت برنامه همین خطا رومیده و بعدش ابزار های ویژوال استدیو هم شروع میکنند به همین ایراد رو گرفتن.

منتظر راهنمایی های شماعزیزان هستم

mohsen20247
چهارشنبه 07 تیر 1396, 15:43 عصر
آیا با sql management میتونی به دیتابیست کانکت شی یا نه

parvizwpf
چهارشنبه 07 تیر 1396, 20:42 عصر
وقتی login failed دارید یعنی یوزر و پسورد رو معمولا اشتباه میزنید

shahryari
پنج شنبه 08 تیر 1396, 12:18 عصر
ولی امروز که چشمامو باز کردم با همچین خطای روبرو میشم
برای یوزر و پسوردت تاریخ انقضا تعریف نکن، نتیجش این میشه که چشماتو باز میکنی میبنی : عه...

رامین مرادی
پنج شنبه 08 تیر 1396, 13:03 عصر
تا جایی که ذهنم یاری میکنه فکر کنم خطای اعتبار سنجی هست و اینکه با اعتبار سنجی ویندوز نمیتونه به بانک login کنه ولی از طرفه من بانک رو با هیچ یوزر پسوردی ساختم والان که تلاش میکنم هم نمیتونم یوز پسورد بهش بدم ! چند بار هم بانک رو حذف کردم ولی بعدش نتونستم بانک رو بازسازی کنم که با ری استارت کردن سیستم تونستم بانک رو دوباره بسازم ولی به محض استارت برنامه همین خطا رومیده و بعدش ابزار های ویژوال استدیو هم شروع میکنند به همین ایراد رو گرفتن.

منتظر راهنمایی های شماعزیزان هستم

اولین اشتباهتون این بود که بدون یوزر و پسورد ساختین.
در صورت نداشتن اطلاعات کافی قبل از نصب چند تا مطلب بخونید و همراستا با راهنمایی اونا نصب کنید.هنگام نصب اس کیو ال اونو به صورت میکس مود نصب کنید. برای یوزر sa رمز تعریف کنید. و خیلی نکات دیگه که اساتید میتونن متذکر بشن.

خب شما از دیتابیستون اگه بکاپ دارید یک بار دیگه اس کیو ال رو با توجه به نکاتی که یاد آور شدم و بقیه هم تذکر دادن مانند تاریخ انقضا. دوباره نصب کنید.