PDA

View Full Version : سوال: افزودن ستون توضیحات برحسب مقادیر جدول دیگر توسط کوئری

barnamenevisjavan
یک شنبه 21 خرداد 1396, 00:35 صبح
سلام من یه دیتاگرید دارم که اطلاعات دانش آموزان رو توش لود میکنم حالا میخام وقتی که این اطلاعات سلکت شد، یه فیلد دیگه اضافه کنم به گرید و اطلاعات این فیلد از یه سلکت دیگه اضافه بشه (که مربوط هست به هر دانش آموز)
کوئری هام بصورت پروسیجر هستن و با بایندینگ سورس به گرید متصل شدن.عکس رو ببینید متوجه میشید الان روی هر رکورد که کلیک بکنم یه کوئری اجرا میشه (ایدی دانش آموز رو میگیره و بر اساس اون ایدی اطلاعاتی رو دریافت و مقدارش توی لیبل نمایش داده میشه (واجد شرایط دریافت جایزه / و...)
میخام دیگه اون لیبل نزارم و کلا برای هر دانش آموز خودکار کوئری اجرا بشه و مقدارش در فیلد روبروی هر دانش آموز اضافه بشه.
145467

private void gridView2_FocusedRowChanged(object sender, DevExpress.XtraGrid.Views.Base.FocusedRowChangedEv entArgs e) {
var dc = new ClassSRMDataContext();
try
{
int id = (int)gridView2.GetRowCellValue(gridView2.FocusedRo wHandle, "Id");

var result = dc.SelectGifts(id, strYear + "/" + strCurMonth + "/" + "01", strYear + "/" + strCurMonth + "/" + "31", strYear + "/" + PrevMonth.ToString("00") + "/" + "01", strYear + "/" + PrevMonth.ToString("00") + "/" + "31");
switch (result.FirstOrDefault().HaveGift)
{
case "Yes":
lblGifts.Text = "واجد شرایط دریافت جایزه";
break;
case "No":
lblGifts.Text = "جایزه تعلق نمی گیرد";
break;
default:
break;
}
}
catch (Exception ex)
{
XtraMessageBox.Show(ex.Message, "ClassSRM");
}
}

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 21 خرداد 1396, 01:14 صبح
http://barnamenevis.org/showthread.php?384407-switch-case&p=1701999&viewfull=1#post1701999