PDA

View Full Version : خطا با وجود نبود خطا

windowsyar
یک شنبه 28 خرداد 1396, 18:15 عصر
سلام
نرم افزار هیچ خطایی ندارد ولی در هنگام run شدن این پیغام را می دهد
مشکل از کجاست

ali_md110
یک شنبه 28 خرداد 1396, 19:34 عصر
فولدرهای bin و obj رو از سولوشن حذف کنید و یکبار دیگه برنامه رو run وکنید
خطای مذکور یا حذف میشه یا دیده میشه

parvizwpf
یک شنبه 28 خرداد 1396, 20:54 عصر
بعضی اوقات هم در output window هم مطلبی مینویسه

windowsyar
یک شنبه 28 خرداد 1396, 21:24 عصر
فولدرهای bin و obj رو از سولوشن حذف کنید و یکبار دیگه برنامه رو run وکنید
خطای مذکور یا حذف میشه یا دیده میشه
حذف کردم اینطور شد.

بعضی اوقات هم در output window هم مطلبی مینویسه
چند روز پیش هیچ اخطاری نداشت الان اینطور شده
output window دقیقا کجاست؟

parvizwpf
یک شنبه 28 خرداد 1396, 22:01 عصر
با clean & Rebuild درست نمیشه؟ توی منویview برید output window رو نگاهی بندازید ببینید پیامی نمیده

رامین مرادی
دوشنبه 29 خرداد 1396, 09:55 صبح
منم همچین مشکلی داشتم خطا نبود ولی این رو اینجور حل کردم که وقتی برنامه رو میبندم کلوز میکنم با دستور exit کلوز میکردم و مشکلم حل شد:لبخند::متفکر:
در واقع موقع بستن عادی پروسه برنامه م پاک نمیشد ولی باApplication.Exit() حل شد. شما هم یه امتحانی بکن.:متفکر:
یه بار هم شما پروسه هاتون رو چک کنید ببنید چیزی در حال اجرا نیست.

windowsyar
دوشنبه 29 خرداد 1396, 10:52 صبح
خیلی متشکر از همه
تمام کار ها را انجام دادم ولی خطا رفع نشد
جالب این است که من هر چند مدت یک بار از نرم افزارم کپی می گرفتم
و الان 20 تا کپی از نرم افزار دارم ولی همه همین مشکل را دارد .

shahryari
دوشنبه 29 خرداد 1396, 11:12 صبح
داخل ریفرنس ها رو ببین، در قسمت سلوشن اکسپلورر ، ببین ریفرنسی با نام یه همنام پروژه ات اضافه نشده؟ اگه بود حذفش کن

ebrahim.rayatparvar
دوشنبه 29 خرداد 1396, 11:13 صبح
از منو build گزینه clean solution بعد دوباره rebuild solution رو بزن ببین درست میشه.
تو solution explorer بخش رفردس برو ببین اسمبلی هایی داری که خطا یا وارنینگ داره اونم درستش کن.

c0mmander
دوشنبه 29 خرداد 1396, 11:15 صبح
از یک کنترل یا لابرری استفاده کردی که الان یا حذف شده از سیستمت. فریمورکت رو چک کن. همین طور مطمئن شو که word روی سیسمت به درستی نصب شده باشه.

windowsyar
دوشنبه 29 خرداد 1396, 14:00 عصر
از یک کنترل یا لابرری استفاده کردی که الان یا حذف شده از سیستمت. فریمورکت رو چک کن. همین طور مطمئن شو که word روی سیسمت به درستی نصب شده باشه.
اتفاقا تازگی ورد 2016 نصب کردم ولی چه ربطی دارد ؟

parvizwpf
دوشنبه 29 خرداد 1396, 19:15 عصر
شما برنامت در این حالت فگر کنم بیلد شده و میتونی اجرا کنی به احتمال زیاد ما هم سرکار اینرو داشتیم منتها برنامه رو yes میزدیم اجرا میشد با موفقیت

parvizwpf
دوشنبه 29 خرداد 1396, 19:17 عصر
https://www.google.com/search?q=visual+studio+build+failed+without+error+ message&oq=visual+studio+bild+error+without&aqs=chrome.1.69i57j0l2.22703j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://stackoverflow.com/questions/13239325/build-fails-without-any-error-or-warning

c0mmander
دوشنبه 29 خرداد 1396, 23:31 عصر
اتفاقا تازگی ورد 2016 نصب کردم ولی چه ربطی دارد ؟

warning هایی که داری نشون میده که کامپوننت Microsoft.Office.Interop.word در مسیری که قبل از تغییر word روی سیستمت بوده ، پیدا نمیشه. این مورد جز ارور های سینتیک نیست.

از اونجایی که احتمالا در پروژه جاریت رفرنسی به فضاهای نام موجود در این کامپوننت نداری پس اروری هم نمایش داده نمیشه.

از طرف دیگه فرموده بودی که بکآپهای قبلی پروژه ت هم همین مشکل رو پیدا کرده! پس این مورد قطعا بر میگرده به لایبرری ها و ریفرنس هایی که قبلا در سیستمت موجود بوده ولی الان نیست.

مورد بعدی مشکلی که داخل فریم ورک 3.5 روی سیسمت در این قسمت گزارش شده گفته شده این مشکل بر میگرده به خرابی فریم ورک یا عدم نصب اون.

من تنها توصیه ای که میتونم بهت بکنم بافرض اینکه نسخه قبلی ورود رو ارتقا دادی به 2016 این هست که اول از ریفرنسهای پروژه که شامل این کامپوننت رو حذف کنی و بعد در قسمت add reference در بخش COM دنبال Microsoft.Office 16 باش و از اون استفاده کنی. چون Microsoft.Office.Interop.Word نیازمند افیس های 2007 ویا 2013 هست (بسته به ورژنی دارند.)