PDA

View Full Version : سوال: نصب دات نت 4 در ویندوز 8

titipop1
دوشنبه 29 خرداد 1396, 20:16 عصر
سلام
دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید که دات نت 4 رو چطور رو ویندوز 8 نصب کنم (نصبش میکنم پیغام میده که از قبل نصب شده ولی نخیر نصب نیستش)
لطفا راهمایی کنید

mehliaeb
سه شنبه 30 خرداد 1396, 15:23 عصر
باید با command promp نصبش کنی

دستور زیر
Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:D:\sources\sxs /LimitAccess

ایمیج ویندوزت رو باید بزاری رو درایو دی یا هر درایو دیگه ای فقط باید اسم درایو رو تو مسیر بالا تغییر بدی اگه رو درایو دیگه ای گذاشتی

ebrahim.rayatparvar
سه شنبه 30 خرداد 1396, 15:40 عصر
باید با command promp نصبش کنی

دستور زیر
Dism /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /All /Source:D:\sources\sxs /LimitAccess

ایمیج ویندوزت رو باید بزاری رو درایو دی یا هر درایو دیگه ای فقط باید اسم درایو رو تو مسیر بالا تغییر بدی اگه رو درایو دیگه ای گذاشتی

این دستور اگه استباه نکنم برای نصب .net 3.5 هست.

سلام
دوستان عزیز میشه لطفا راهنمایی کنید که دات نت 4 رو چطور رو ویندوز 8 نصب کنم (نصبش میکنم پیغام میده که از قبل نصب شده ولی نخیر نصب نیستش)
لطفا راهمایی کنید

الان شما مطمئن هستید نصب نیست؟؟؟ چون ویندوز دیگه در این حد اشتباه نمیکنه.

mr.sirwan
سه شنبه 30 خرداد 1396, 16:12 عصر
با سلام
دوست عزیز دات نت 4 بطور پیشفرض همراه ویندوز 8 نصب میشه و لازم نیس شما نصبش کنی، شما از کجا میدونی نصب نیست؟ میخوای چه کاری انجام بدی که به دات نت 4 وابسته ست و از انجامش عاجز میمونی؟
حدس من اینه که شما میخوای با دات نت 4 برنامه بنویسی، درصورتی که این حدس بنده درست باشه، شما به دات نت مخصوص برنامه نویسی احتیاج داری که به اصطلاح مایکروسافت بهش میگن developer pack یعنی شما الان نیازه که بری DotNet 4 Developer pack رو دانلود کنی چون با دات نت معمولی نمیشه برنامه نوشت

titipop1
سه شنبه 30 خرداد 1396, 21:33 عصر
با سلام
دوست عزیز دات نت 4 بطور پیشفرض همراه ویندوز 8 نصب میشه و لازم نیس شما نصبش کنی، شما از کجا میدونی نصب نیست؟ میخوای چه کاری انجام بدی که به دات نت 4 وابسته ست و از انجامش عاجز میمونی؟
حدس من اینه که شما میخوای با دات نت 4 برنامه بنویسی، درصورتی که این حدس بنده درست باشه، شما به دات نت مخصوص برنامه نویسی احتیاج داری که به اصطلاح مایکروسافت بهش میگن developer pack یعنی شما الان نیازه که بری DotNet 4 Developer pack رو دانلود کنی چون با دات نت معمولی نمیشه برنامه نوشت
سلام
دوست عزیز من یه ستاپ از برنامم تهیه کردم که رو ویندوز 7 بدون مشگل نصب میشه و کار میکنه حالا ویندوز 8 رو نصب کردم و وقتی میخوام ستاپ رو نصب کنم اس کیو ال نصب میشه ولی نوبت که به نصب دات نت 4 میرسه پیغام میده از قیل نصب شده

titipop1
سه شنبه 30 خرداد 1396, 21:36 عصر
مطمئنم نصب نیستش

mr.sirwan
سه شنبه 30 خرداد 1396, 21:56 عصر
سلام
دوست عزیز من یه ستاپ از برنامم تهیه کردم که رو ویندوز 7 بدون مشگل نصب میشه و کار میکنه حالا ویندوز 8 رو نصب کردم و وقتی میخوام ستاپ رو نصب کنم اس کیو ال نصب میشه ولی نوبت که به نصب دات نت 4 میرسه پیغام میده از قیل نصب شده

خب دوست عزیز الان این مشکل از ستاپ شماس نه ویندوز، شما باید تنظیمات ستاپت رو جوری تنظیم کنی که وقتی یکی از پیشنیازهای برنامه ت روی سیستم کاربر نصب بود دیگه اون رو نصب نکنه و بره سراغ پیشنیاز بعدی (هرچند فک کنم بیشتر ستاپ ساز ها این مورد رو خودشون بصورت اتوماتیک هندل میکنن، احتمالا شما اون دات نت رو تنظیمش رو دستکاری کردی و یجورایی به ستاپ گفتی حتما حتما این مورد رو نصب کنه) شما از چه ستاپ سازی استفاده میکنین؟

titipop1
سه شنبه 30 خرداد 1396, 22:05 عصر
install shield

titipop1
سه شنبه 30 خرداد 1396, 22:06 عصر
ستاپ اصلا مشگل نداره مطمئنم مشگل از نصب نشدن دات نت 4 هستش

Mahmoud.Afrad
پنج شنبه 01 تیر 1396, 21:34 عصر
شما از کجا مطمئن هستی نصب نیست؟

titipop1
جمعه 02 تیر 1396, 22:55 عصر
شما از کجا مطمئن هستی نصب نیست؟

مهندس جان خب اگه نصب بودش توو لیست برنامه های نصب شده اسمش بود غیر از اینه؟؟؟؟؟

Mahmoud.Afrad
شنبه 03 تیر 1396, 01:31 صبح
مهندس جان خب اگه نصب بودش توو لیست برنامه های نصب شده اسمش بود غیر از اینه؟؟؟؟؟

نه، در لیست features هست و البته به صورت پیشفرض نصب
https://msdn.microsoft.com/en-us/windows/compatibility/net-framework-4-5-is-default
https://superuser.com/a/491010
شما ستاپ رو طوری تنظیم کنید که قبل از نصب دات نب4 چک کنه اگه نصب نبود اقدام به نصب کند.