PDA

View Full Version : اجرای برنامه در هنگام شروع به کار ویندوز

zarrin_306
جمعه 14 مهر 1385, 16:17 عصر
من اینو قبلاً بیان کرده بودم ولی با موضوع دیگری که شاید نا مناسب بود
خوب الان
دوستان من میخوام وقتی ویندوز بالا میداد یک msgbox داشته باشم که یک سری اطلاعات رو برایم نمایش بدهد و یا اینکه
فرمی داشته باشیم که وقتی ویندوز شروع به کار کرد این فرم هم در پس زمینه و دور از چشم کاربر فعالیت خود را آغاز کند و به sqlوجدول مورد نظر وصل شود وآن چیزی را که من میخوام برام ردیفش کنه
حالا وصل شدن به بامک مهم نیست اونو خودم انجام میدهم

البته نمیدونم از طریق windows service قابل اجرا هست یا نه با این حال در این مدت 2 الی 3 هفته فقط میدونم که یک ویندوز سرویس بسازم فعال و غیر فعال بشه نه بیشتر ونه کمتر

حال باید چه کار کنم

Saeid59_m
یک شنبه 16 مهر 1385, 13:59 عصر
سرویس ساختن یکم درد سر داره ولی می تونی یک برنامه بدون فرم بسازی که اون رو یا توی StartUp بگذاری یا مسیرش رو توی رجیستری قسمت
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run]
بنویسی

titbasoft
یک شنبه 16 مهر 1385, 14:00 عصر
آدرس برنامه تون رو توی یکی از مسیر های زیر توی رجیستری ایجاد کنید:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run

zarrin_306
دوشنبه 17 مهر 1385, 12:00 عصر
برای اجرای یک کد در چندین مرحله هنگامی که ویندوز فعال است امکان دارد و یا فقط برای یک بار

میدونید چیه
من میخوام فرمی داشته باشم بنام ساعات ملاقات که معرفه توی مبایل و psp و .. موجوده
با این تعریف که فرمی را اباز کرده ساعت و تاریخ مد نظر را انتخاب کرده وانرا میبندیم

حال این کد در مجموعه ما ذخیره میشود که میتواند فایل استریم باشد و یا بانک اطلاعاتی
بارسیدن به تاریخ مد نظر و ساعت مربوطه پیغامی ظاهر میشود که حاوی متنیست که طرف خود آنرا وارد کرده

بعنوان مثال
در تاریخ22/07/1385
و ساعت 22:50 دقیقه
پیغام
وقت خواب است
با تشکر از شما دوستان

Saeid59_m
چهارشنبه 19 مهر 1385, 13:48 عصر
شما باید برنامه را طوری بنویسید که در System Tray‌ قرار بگیرد تا همیشه در حافظه باقی مانده و مدام شرط مورد نظر شما را چک کند .

zarrin_306
پنج شنبه 20 مهر 1385, 18:49 عصر
نیاز به راهنمایی بیشتر هست

zarrin_306
چهارشنبه 26 مهر 1385, 12:53 عصر
آقا چکار کنم

bashir_nashi
جمعه 28 مهر 1385, 21:24 عصر
سلام.
من دو سال پیش برا ی خودم یه تایمر اینترنت ساختم.
البته اصلا حرفه ای عمل نکردم ولی گفتم بعنوان یه تجربه بگم .
یه برنامه معمولی نوشتم (win application) که فرمش در حالت عادی hide بود و توسط NotifyIcon1 می شد اعمالی رو روش انجام داد .این برنامه هر سه ثانیه چک می کرد که به اینترنت متصل هستید یا نه . اگه اتصال برقرار بود تایمر به کار می افتاد و در زمان قطع هم عکس این عمل .
مطمین هستم که راه های بهتر و کارآمد تر از این روش هم هست . ولی من هنوز هم از windows service استفاده نکردم و چیزی در موردش نمی دونم .

farazjoonam
شنبه 26 اسفند 1385, 23:18 عصر
man too C#baladam be karet miad?

Sub Zero
یک شنبه 27 اسفند 1385, 20:35 عصر
جناب زرین بهتره از سورسهای آماده برای شروع استفاده کنید .

اینم لینک یه Sample ساده (http://www.codeproject.com/vb/net/Alarm_Clock.asp)

sh
یک شنبه 27 اسفند 1385, 23:35 عصر
بهتره از Windows Service استفاده کنی چون اصولی تر هست