PDA

View Full Version : سوال: نحوه خروجی گرفتن

سشدی نهدل
دوشنبه 05 تیر 1396, 12:19 عصر
درود بر دوستان
بنده تازه کار هستم و کد نویسی کارم رو تموم کردم چنتا سوال و راهنمایی در مورد خروجی گرفتن دارم :

1- دیتا بیس نرم افزار رو با sql server 2014 انجام دادم ، تنها راه اجرای نرم افزار اینه که کاربر رو سیستمش sql server نصب کنه و دیتا بیس رو اتچ کنه ؟ راهی هست که بدون داشتن sql server ازش استفاده کنه ؟

2- الان من چطوری باید خروجی بگیرم که فقط 1 فایل ستاپ داشته باشم و اینکه روی اکثر ویندوز ها نصب بشه (7-8-8.1-10- x64 x86 ) ?

3-از کجا میتونم برای کارم آیکون (برای شورت کات فایل اجرایی) انتخاب کنم و بعد از نصبش روی دسکتاپ کاربر بیاد ؟

mahdi.m.sh
سه شنبه 06 تیر 1396, 08:58 صبح
درود بر شما

1- دیتا بیس نرم افزار رو با sql server 2014 انجام دادم ، تنها راه اجرای نرم افزار اینه که کاربر رو سیستمش sql server نصب کنه و دیتا بیس رو اتچ کنه ؟ راهی هست که بدون داشتن sql server ازش استفاده کنه ؟
دیتابیس باید کنار فایل اجرایی برنامتون باشه و لازم نیست که sql را به طور کامل در سیستم مقصد نصب کنید بلکه نسخه xpress اون کفایت می کنه

2- الان من چطوری باید خروجی بگیرم که فقط 1 فایل ستاپ داشته باشم و اینکه روی اکثر ویندوز ها نصب بشه (7-8-8.1-10- x64 x86 ) ?
برنامه های ستاپ ساز زیادی وجود داره ولی چون می خوای تازه شروع کنی می تونی با ستاپ ساز خود VS ، فایل ستاپ برنامه تون رو تولید کنید

3-از کجا میتونم برای کارم آیکون (برای شورت کات فایل اجرایی) انتخاب کنم و بعد از نصبش روی دسکتاپ کاربر بیاد ؟

خود ستاپ ساز VS این امکان رو فراهم می کنه که فایل Short cut نیز برای برنامه تون داشته باشید