PDA

View Full Version : یادآوری تاریخ سررسید وام بصورت پیام صوتی با تلفن

mohsenna30ri
شنبه 15 مهر 1385, 10:33 صبح
با سلام - خواهشمندم اگر کسی مشابه این برنامه را کار کرده یاری کند :بوس: :لبخند: :لبخند:
صورت مسئله در مورد یک صندوق قرض الحسنه به شرح زیر است:
در تاریخ خاصی به مشتریان تلفن زده شود و به آنها یادآوری شود که مثلا سه روز دیگر سررسید وام آنها باقیمانده است
حال سوال من این است که آیا می توان این برنامه را با اکسس نوشت یا به ابزار قوی تری احتیاج است، ترجیحا اگر با اکسس استفاده شود بهتر است
از چه ابزار جانبی باید استفاده کنیم مثلا اکتیو ایکس یا فایل دی ال ال - البته اگر کسی مشابه این برنامه کار کرده باشد
از راهنمایی های دوستانه تان یک دنیا متشکرم :بوس:

mohsenna30ri
شنبه 15 مهر 1385, 11:28 صبح
5246
این هم نمونه برنامه - چه جوری می شه تلفن ها بصورت سری زنگ زده شود و صدای مورد نظر برای تلفن شونده پخش شود و سپس بعد از پخش صدا تلفن قطع گردد
از راهنمایی تان متشکرم:لبخند: :لبخند:

mohsenna30ri
یک شنبه 16 مهر 1385, 08:39 صبح
کسی پیشنهادی در این مورد نداره؟
لطفا برنامه بالا را دانلود کنید تا سوالات زیر برایتان ملموس تر باشد - کد مربوط به فرم را بررسی کنید
شما عزیزان کدامیک از سوالات را می توانید پاسخ دهید
1- چگونه بعد از برداشته شدن گوشی توسط فرد مورد نظر ، پیام برای او پخش شود
2- چگونه می توانیم بفهمیم که اصلا گوشی برداشته شده است
3- چگونه می توان این کارها را بصورت سری ( دنباله ) ادامه داد مثلا بوسیله یک حلقه
4- چگونه می توان فهمید که تلفن قطع شده یا تلفن جواب داده نشده تا دوباره تماس گرفته شود
با تشکر

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 16 مهر 1385, 08:54 صبح
دوستخوب من اگر مشکل صف حل بشه یکی از مشکلات شما نیز حل مشود
درمورد بخش نیز باید یگویم فکر نمکنم اکسس قابلیت پخش صدا را داشت باشد باید از کامنت استفاده بشه

mohsenna30ri
یک شنبه 16 مهر 1385, 11:52 صبح
از اکسس هر چی بگین بر می آد فقط باید ببینیم ارزشش رو داره یا نه
در مورد کامنت هم متوجه نشدم یعنی چه؟ اگر بیشتر توضیح بدین متشکرم

moustafa
دوشنبه 17 مهر 1385, 07:38 صبح
اکسس بخودی خود یه زبان برنامه نویس نیست وهر مانوری هم که انجام میشه با زبان ویژوال بیسیک و توابع Api می باشد ،بهتره مسئله رو اونجا مطرح کنی و همینطور در بخش ابزارها وکامپونتها

برای اینکه تمام رکوردها یه عملی انجام بشه من از این روش استفاده می کنم

Private Sub Command4_Click()
For i = 1 To DCount("[tabdil].[kode]", "tabdil")
DoCmd.GoToRecord acDataForm, "tabdil", acFirst
DoCmd.GoToRecord acDataForm, "tabdil", acGoTo, i
DoCmd.OpenQuery "tagir"
Next i

End Sub

new_day
جمعه 19 آبان 1385, 15:10 عصر
با سلام
من به زبان vfpبرنامه نویسی میکنم اما در مورد کار شما میتونم راهنمایتون کنم شما در اصل میخواهید که یک سیستم گویا راه اندازی کنید برای این کار باید از توابع tapiاستفاده کنید سخت افزار مورد نیاز شما هم یک مودم دارای voice همین مودم های رایج میباشد با این توابع که به زبان vb, c, دلفی هم موجود است علاوه بر ارسال ÷یغام صوتی میتونید کنترل کامل بر روی نحوه کار داشته باشید حتی میتونید سیستم تلفن بانک را هم طراحی کنید تعداد زنگ زدن و کلا تمام حالتها را کنترل کنید

amirsadeghi
جمعه 19 آبان 1385, 15:39 عصر
خوب حالا ما که با این Tapi نتوستیم کار کنیم
اگه شما مقاله ای چیزی داری محبت کن بزار تا استفاده کنیم
ممنون

mohsenna30ri
شنبه 20 آبان 1385, 07:05 صبح
اگر توابع آزاد یا توابع کتابخانه ای مربوطه یا برنامه ای به زبان دلفی هم دارید کارم رو حل می کنه
البته توابع کتابخانه ای بصورت آزمایشی زیاد تو سایتها پیدا می شه دنبال اصلش می گردم که بتونم تغییرش بدهم