PDA

View Full Version : اس اس ال رایگان برای توسعه دهندگان پی اچ پی

parsaasefi
دوشنبه 12 تیر 1396, 14:57 عصر
درود بر دوستان عزیزم
اگه شما هم با پی اچ پی توسعه روبات تلگرام کار کرده باشید حتما متوجه می شید که برای استفاده از وب هوک حتما باید اس اس ال داشته باشید که از چهل هزار تومن تا نود هزار تومن قیمت داره که البته کاملا جدا از هاست و دامنه است و در کل باید کلی هزینه کنید
حالا از شما یه سوال دارم و خوشحال می شم نظر بدید
به نظر شما وبسایتی بسازم که برای توسعه دهنده های بات با استفاده از پی اچ پی سرویسی راه بندازم که ادرس جایی که کد پی اچ پی باتشون قرار داره رو بدن و بعد یه لینک دریافت کنن که دارای اس اس ال هست و بعد اون لینک رو برای وب هوک استفاده کنن ؟
خیلی خوشحال می شم اگه نظرتون رو بگید :لبخند:
اگه هم خوب نیست به نظرتون چه سایتی راه بندازم چون هر چی فکر می کنم چیزی به ذهنم نمی رسه :عصبانی++:
موفق باشید :چشمک:

thacker
دوشنبه 12 تیر 1396, 15:06 عصر
الان به راحتی از خیلی سایتها میشه SSL رایگان اختصاصی دریافت کرد و برای ست کردن وب هوک ربات های تلگرام استفاده کرد. فکر نکنم همچین ایده ای خیلی جواب بده چون خیلی از برنامه نویس ها نگران سورسشون هستند و از طرفی برخی از ربات ها نیازمند منابع اختصاصی و قوی برای پردازش اطلاعات میباشند که روی فضای اشتراکی فکر نمیکنم به خوبی جواب بده. مثلا خودِ من آخرین رباتی که ساختم روی سرور مجازی SSD با رم 4 گیگ و CPU سه هسته اختصاصی 3.5 GHz کم آورد و مجبور شدم سرور SSD NVMe ، رم 8 گیگ ، پردازنده Xeon 1275v5-Skylake با هشت هسته اختصاصی بگیرم که رباتم راحت کار کنه

parsaasefi
دوشنبه 12 تیر 1396, 15:15 عصر
الان به راحتی از خیلی سایتها میشه SSL رایگان اختصاصی دریافت کرد و برای ست کردن وب هوک ربات های تلگرام استفاده کرد. فکر نکنم همچین ایده ای خیلی جواب بده چون خیلی از برنامه نویس ها نگران سورسشون هستند و از طرفی برخی از ربات ها نیازمند منابع اختصاصی و قوی برای پردازش اطلاعات میباشند که روی فضای اشتراکی فکر نمیکنم به خوبی جواب بده. مثلا خودِ من آخرین رباتی که ساختم روی سرور مجازی SSD با رم 4 گیگ و CPU سه هسته اختصاصی 3.5 GHz کم آورد و مجبور شدم سرور SSD NVMe ، رم 8 گیگ ، پردازنده Xeon 1275v5-Skylake با هشت هسته اختصاصی بگیرم که رباتم راحت کار کنه
خیلی ممنون از نظرتون
در مورد سورس که خوب هیچ سورسی به ما نمی دن کافیه رو هاست خودشون اپلود کنن و لینک رو بدن
در مورد منابع هم منابع از طرف ما نخواهد بود و در خواست هایی که برای وب هوک ارسال می شه با متود پست برای ادرسی داده شده ارسال می شه و پردازش به عهده شخص توسعه دهندست
و اگه می شه یه ایده بدید ، مثلا ای پی آی ارائه بدم خوبه ؟ اگه اره می شه بگید چه ای پی آی هایی الان طرف دار دارند ؟