PDA

View Full Version : من یک مشکل در textbox های فارسی و لاتین نویسی دارم

علیا
چهارشنبه 15 بهمن 1382, 17:38 عصر
من یک تکس باکس دارم و آن را Aligment Right و Right to left Ture مینمایم برای اینکه بتوانم در آن گزینه های فارسی و لاتین را تایپ نمایم و آنها را در یک فیلد از بانکهای اطلاعاتی acsses ذخیره مینمایم اما متاسفانه وقتی میخواهیم گزارش سازی نمایم مجبور هستم از نرم افزارهای Active Report یا Crystal Report استفاده نمایم که وقتی آن فیلد را انتخاب مینمایم پروپرتی Right to left را دران کنترل به من نمی دهد و بنابراین متن من کاملا بهم میخورد و متاسفانه نمی دانم چه کنم لطفا مرا راهنمایی نمایید
و یا اینکه یک نرم افزار گزارش ساز از بانکهای اطلاعاتی اکسس به من معرفی نمایید که هر دو پروپرتی را اجازه دهد یا اینکه یک کنترلی که بتوان هم در نرم افزارهای فوق و هم در فرمهای ویژوال بیسک استفاده نمود را معرفی نمایید با تشکر فراوان محمد حسین علیا

کم حوصله
پنج شنبه 16 بهمن 1382, 11:19 صبح
دوست عزیز در کریستال گزینه راست چین را دارد کافی است آن را فعال کنید
نیازی نیست دنبال گزینه راست به چب چین بروبد :wink:
ضمنا آیا شما کلمات فارسی و لاتین را با هم به عنوان یک جمله استفاده می کنید یا نه یک رکورد در آن فیلد مورد نظر فارسی می نویسید یک رکورد دیگر لاتین ؟<؟؟؟؟

علیا
پنج شنبه 16 بهمن 1382, 13:50 عصر
کاربرطلایی با سلام
از اینکه به سوال من توجه کردید متشکرم
من در این تکست باکس هم فارسی و هم لاتین را با هم تایپ میکنم همانند سءوال خودم در اولین قسمت ولی هم نیاز به پروپرتی right to left و هم نیاز به پروپرتی align right دارم تا اینکه دقیقا مثل همین متن بتوانم ان را داشته و چاپ نمایم مثال

1- ارتباط بامشتریان ax100 از طریق internet از تاریخ 22/12/81

ولی وقتی چنین مطلبی را در تکست باکسهای معمولی تایپ مینمایم همانند همین نمایش داده میشود ولی وقتی ان را در بانک اطلاعاتی ذخیره و توسط نرم افزارهای active report یا crystall report فیلد ان را در قسمت detail قرارمیدهم به شکل زیر گزارش میدهد

از تاریخ 81/12/22 internet از طریق ax100 ارتباط بامشتریان -1

چو ن پروپرتی right to left را ندارد متاسفانه