PDA

View Full Version : درخواست کامپوننت (کلید گرافیکی)

Sabeghi
شنبه 15 مهر 1385, 22:04 عصر
با سلام
در یه نرم افزار کلیدهایی به رنگ آبی و برجسته وجود داشت که وقتی موس رو بر روی کلیدها میبردی نوری به رنگ سفید از وسط کلید به طرفین پخش میشد میخواستم بدونم اسم این کامپوننت چیه و از کجا میتونم تهیش کنم

با تشکر

sarvestan
یک شنبه 16 مهر 1385, 09:54 صبح
من یه ÷یشنهاد دارم و اون استفاده از فلش تو برنامه های دلفی!
اگر از ظاهر دکمه ها تو دلفی خسته شدین بجای استفاده از این همه کامپوننت از فلش و دکمه های فلش تو دلفی استفاده کنین! هر افکت و مدلی رو هم بخواهید میتونید توی اون اجرا کنید!
به همین راحتی! به همین خوشمزگی!

shobair
یک شنبه 16 مهر 1385, 12:45 عصر
با سلام
در یه نرم افزار کلیدهایی به رنگ آبی و برجسته وجود داشت که وقتی موس رو بر روی کلیدها میبردی نوری به رنگ سفید از وسط کلید به طرفین پخش میشد میخواستم بدونم اسم این کامپوننت چیه و از کجا میتونم تهیش کنم

با تشکر

سلام

منظورت SuiPack هستش فکر کنم. از بازار تهیه کن! چون تو اینترنت نمیتونی مجانی پیداش کنی.

شبیر

Mahmood_M
دوشنبه 17 مهر 1385, 01:20 صبح
سلام
من یه کامپوننت دکمه دارم که میشه دکمه های خوشکل باهاش درست کرد ...
می زارم برات شاید به دردت بخوره :
لینک دانلود : http://www.4shared.com/file/3331889/dc9e29b5/advglowbottun.html
موفق باشی ...

fotondiamond
سه شنبه 18 مهر 1385, 03:42 صبح
من یه ÷یشنهاد دارم و اون استفاده از فلش تو برنامه های دلفی!
اگر از ظاهر دکمه ها تو دلفی خسته شدین بجای استفاده از این همه کامپوننت از فلش و دکمه های فلش تو دلفی استفاده کنین! هر افکت و مدلی رو هم بخواهید میتونید توی اون اجرا کنید!
به همین راحتی! به همین خوشمزگی!

:متعجب: :متعجب:

برای استفاده از فایل فلش تو برنامه باید OCX اون رو بیاری و تو برنامت IMport کنی ، حالا شما با این OCX که فایل فلش دکمت رو لود کردی تو دلفی چطور می تونی به رخدادهای اون پاسخ بدی؟

مثلا به On Click ش یا ONKeyPress و ....

sarvestan
سه شنبه 18 مهر 1385, 10:03 صبح
در فلش رخدادی داریم به نام fscommand!
در دلفی هم وقتی OCX مربوطه رو نصب می کنی در event ها ، event مربوطه را داری (fsCommand)