PDA

View Full Version : فایلهای مورد نیاز برای استفاده از Kendo

raha raad
سه شنبه 27 تیر 1396, 09:27 صبح
سلام و عرض ادب.
برای استفاده از ابزارهای کندو (به ویژه گرید) باید چه فایلهایی رو نصب کنم؟ من فایلهای زیر رو نصب کردم.
145782145783
و telerik.kendoui.2017.2.621.core را هم گرفتم. از طریق PMC هم Kendo رو نصب کردم ولی بازهم موفق نشدم از هیچکدوم از ابزارها به ویژه گرید استفاده کنم!!!!!
خواهش می کنم راهنمایی کنید.

RIG000
چهارشنبه 28 تیر 1396, 08:27 صبح
من قبلا خیلی رو این کندو کار میکردم. و یکسری اموزش هم رو سایت ها مختلف گذاشتم. شما وقتی فایل setup مربوط به kendo ui for asp.net mvc رو نصب میکنید به صورت یک گزینه به منوی ویژوال استدویو شما در نوار منو بعد از گزینه های file edit view ... در اون قسمت بالا اضافه میشه. حالا شما میتونید از پروژ ه هایی از قبل نوشتید رو با کندو تنظیم کنید یا یه پروژه بگیرید کهاز اول شروع کارتون با kendo باشه . در نهایت شما هر دو مورد رو میتونید در نظر بگیرید و پروژه رو پیش ببرید .
درمورد kendo grid‌شما امکانات خوبی در دست خواهید داشت. حتما بعد از دو سال که من باهاش در ارتباط نیودم فکر میکنم امکانات جالبی هم به خودش گرفته باشه. در نهایت شما حتما گرید خوبی رو خواهید داشت. یامه اونموقع مشکلات من رو حل کرد. هر چند js ها kendo کمی در سرعت لود اذیت کننده خواهند بود اما اگر در بخش مدیریت سایت اگر میخاید استفاده کنید که بحث cach خیلی مشکلتون رو حل میکنه. و در نهایت خیلی اپشن های مختلف داره که میتونید ازش استفاده کنید. برای ادامه حل مشکلتون پیغام بدین که یادم نره پست شما رو