PDA

View Full Version : معرفی application برای تبدیل فایل تکست ایران سیستمی به tif

elmirah
پنج شنبه 29 تیر 1396, 15:56 عصر
سلام دوستان وقت همگی به خیر
من یه سرویس فکس با ویژوال سی نوشتم که فایلی که به دستگاه ارسال میکنه فقط می تونه tif باشه . اما مشکل اینجاست که فایل سورس من داخلش فونت iran system نوشته میشه و وقتی که به tif تبدیل میشه نوشته هاش به هم میریزه و یه شکل عجیبی میشه و قابل خوندن نیست . حالا می خواستم ببینم کسی یه applicationی میشناسه که بتونه فایل text منو به tif تبدیل کنه به طوری که نوشته های فارسیش درست باشن؟ من با فونت های دیگه مثل arial هم تست کردم بازم مشکل داشت. در ضمن این application باید روی os 64 بیتی هم بتونه اجرا بشه. چون تا الان یه atof داشتم که این تبدیل رو انجام میداد و درست هم کار می کرد اما فقط روی 32 بیتیا جواب میداد . حالا که می خوام رو 64 بیتی ببرمش ، از tiffmaker هم استفاده کردم که این مشکل براش پیش اومد .
خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید .

maarek
پنج شنبه 29 تیر 1396, 21:25 عصر
شاید فقط روی سیستم شما این مشکل پیش میاد، مثل زیر نویس فیلم وقتی زبان سیستم عامل فارسی نباشه اونطوری نشون میده..

Loading ...
No Internet Connection

elmirah
شنبه 31 تیر 1396, 07:47 صبح
شاید فقط روی سیستم شما این مشکل پیش میاد، مثل زیر نویس فیلم وقتی زبان سیستم عامل فارسی نباشه اونطوری نشون میده..

Loading ...
No Internet Connection

نه من روی چندین سیستم چک کردم همه همین شکلی بودن. کسی راه حلی برای این قضیه نداره؟