PDA

View Full Version : وصل شدن به دیتابیس mysql در هاست لینوکس

samiasoft
پنج شنبه 12 مرداد 1396, 16:07 عصر
سلام دوستان

من در هاست لینوکسی یک دیتابیس ساختم و یوزر و پسورد براش انتخاب کردم.

در قسمت phpmyadmin هم برای همان دیتابیس یک جدول ساختم و ستون هاشو اعمال کردم.

حال میخواستم بدون استفاده از وب سرویس که میدونم شاید درست نباشه این کار به این دیتابیسم وصل بشم

اما من هرکاری میکنم خطای کانکشن میاد .

کانکشن من اینطوری هستش :

MySqlConnection con = new MySqlConnection("Server=136.243.50.135;Port=3306;Database=samisoft_ winform;Uid=samisoft_winform;Pwd=1234567890");

محمد رضا فاتحی
جمعه 13 مرداد 1396, 01:52 صبح
اگه هاستتون رایگانه امکان اتصال به صورت ریموت(غیر از وب سرویس) ندارید...حتی هاست های غیر رایگان هم تا وقتی سرور مجازی روشون نصب نشه این امکان رو بهتون نمیدن

samiasoft
جمعه 13 مرداد 1396, 03:32 صبح
اگه هاستتون رایگانه امکان اتصال به صورت ریموت(غیر از وب سرویس) ندارید...حتی هاست های غیر رایگان هم تا وقتی سرور مجازی روشون نصب نشه این امکان رو بهتون نمیدن

هاست رو خریدم و رایگان نیست

درواقع به نظرتون یعنی نمیزارن پورت 3306 باز باشه تا بهش کانکت بشم؟ به پشتیبانی شاید اطلاع بدم این پورت رو باز کنن و بتونم بهش وصل بشم.

چون من اموزش خوبی برای نوشتن وب سرویس پیدانکردم برای همین از این روش استفاده کردم

رامین مرادی
جمعه 13 مرداد 1396, 08:00 صبح
هاست رو خریدم و رایگان نیست

درواقع به نظرتون یعنی نمیزارن پورت 3306 باز باشه تا بهش کانکت بشم؟ به پشتیبانی شاید اطلاع بدم این پورت رو باز کنن و بتونم بهش وصل بشم.

چون من اموزش خوبی برای نوشتن وب سرویس پیدانکردم برای همین از این روش استفاده کردم

بله به پشتیبانی تیکت بزنید. منم نیاز داشتم اینکارو کنم اما فضای کم دیتا بیس و مسله ریموت نهایتش محبور میکنه برید سمت سرور مجازی