PDA

View Full Version : سوال: کلاس سازنده گواهی نامه جهت استفاده از کتابخانه

dariunrad
سه شنبه 17 مرداد 1396, 00:04 صبح
سلام و خسته نباشید .من فایل کتابخانه dll دارم که بعضی از کد ها شو متوجه نمیشم و نمیدونم چی هست و چون این فایل کتابخانه در سایت که با asp نوشته شده استفاده شده حالا سایت دچار مشکل شده.و فایلdll کتابخانه با دیتا بیس ارتباطش قطع شده.فک کنم مشکل بابت این کد ها باشه.
لطفان راهنمایی کنید با تشکر.خیلی واجبه خواهشن راهنمایی کنید.

رامین مرادی
سه شنبه 17 مرداد 1396, 12:48 عصر
منظور از قطع ارتباط چیه؟ اگه مشکل از dll بود چرا تا وقتی قطع نشده بود داشت کار میکرد؟اگه خطا داره خطا رو بنویس.خیلی اتفاقات ممکنه بی افته مثلا رمز دیتا بیس عوض بشه . یا پورتش یا کلی چیزای دیگه .واضحتر توضیح بده تا بیشتر بشه راهنمایی کرد. مثلا اگه دی ال ال رو تغییر دادی اونم بگو که کجاشو دستکاری کردی

dariunrad
سه شنبه 17 مرداد 1396, 13:37 عصر
سلام.سایت asp هست و میشه توش ثبت نام کرد . تا یک ماه پیشم به درستی کار میکرد ولی جدیدان مشکل پیدا کرده و قسمتی که مربوط به کتابخانه هست انگار ارتباطش با دیتا بیس قطع شده .ولی خود سایت با دیتا بیس ارتباط داره و میشه ثبت نام کرد و عضو شد.
کتابخانه برای پیدا کردن کلمات کلیدی متن بود.قبلان متن رو میدادیم کلمات کلیدی رو پیدا میکر الان نه.تمام اتصالات به دیتا بیس رو در خود asp بررسی کردم درست هست.و مشکل از اجرا نشدن dll هست .حالا در کد کتابخانه dll به چند خط کد بالا برخوردم .که نمیدونم چی هستن.ایا یه جور کد گذاری برای کتابخانه برای کار کردن در یک مدت معین هست؟نمیدونم مشکل از کجاست.من هیچ کدی رو تغییر ندادم .فقط یه هو سایت قسمت کلمات کلیدی از کار افتاد .انگار dll کار نمیکنه یا ارتباط برقرار نیست.خطا این هست که در صفحه بعد از بررسی برای پیدا کردن کلمات کلیدی مینویسه عملیات با شکست مواجه شد.هیچ ارور دیگه هم نمیده.

رامین مرادی
پنج شنبه 19 مرداد 1396, 08:27 صبح
اگه از رو خود سایت میشه متصل شد و از رو لوکال نمیشه اونوقت ممکنه مشکل از حالت ریموت باشه که توسط سرویس دهنده قطع شده باشه. ببینید با اس کیو ال سیستمتون میتونید به دیتا بیس وصل بشید؟

dariunrad
پنج شنبه 19 مرداد 1396, 19:53 عصر
نه از رو لوکال میشه نه از سایت .بله sql متصل است

dariunrad
پنج شنبه 19 مرداد 1396, 19:55 عصر
کسی نیست کد ها رو بررسی کنه بگه این کدا برا چیه؟