PDA

View Full Version : سوال: پر کردن لیست باکس با رکورد های زیاد بدن لرزش و چشمک زدن؟

vb.civil
یک شنبه 05 شهریور 1396, 22:14 عصر
سلام دوستان
من اطلاعات زیادی رو تو یه حلقه For Next در یک ListView پر میکنم ولی هنگام پر شدن ListView مدام چشمک میزنه که ممکنه کاربر رو اذیت کنه
چه طوری میتونم تا زمانی که اطلاعات کامل پر بشه یه جوری رفرش شدن ListView رو جلوشو بگیرم ؟

ممنون

www.pc3enter.tk
دوشنبه 06 شهریور 1396, 03:13 صبح
خب فکر کنم بتونم مشکل از کجاست
اولش بگو ببینم ، اطلاعات چی هستنند و اطلاعاتت رو از چی میخونی (این ۲ سوال جدا هست، پاسخ بده)

دوم سرعت cpu چقدره
سوم اجرای کدت از کجاست،. دکمه، تایمر، صفحه لود اولیه، و ........

vb.civil
سه شنبه 07 شهریور 1396, 08:22 صبح
خب فکر کنم بتونم مشکل از کجاست
اولش بگو ببینم ، اطلاعات چی هستنند و اطلاعاتت رو از چی میخونی (این ۲ سوال جدا هست، پاسخ بده)

دوم سرعت cpu چه بدره
سوم اجرای کدت از کجاست،. دکمه، تایمر، صفحه لود اولیه، و ........

مرسی از توجه شما

تو لیست ویو عمده اطلاعات از یه متغییر که به شکل آرایه هستش پر میشه فقط یکی از آیتم ها یه تابع هست که توی هر سطر که قراره پر بشه باید مقدار برگشتی اون تابع در سطر مورد نظر نوشته بشه . . .
که همین مورد هست که باعث این چشمک زدن میشه . . .
من الان میخوام یه جوری تا زمانی که لیست ویو داره پر میشه مدام رفرش نشه که این اتفاق نیافته . ..
یا اینکه مقادیر برگشتی اون تابع تو یه متغیر از نوع آرایه بریزم بعد پر کنم .. . اما راه اول مطلوبتره اگه بتوم انجام بدم . . .

www.pc3enter.tk
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 01:47 صبح
خواهش عزیزم
ببین جیگرم، شما سوال من یک بار درست بخون و ببین چی ازت خواستم.

و اینکه نمونه کنی که گذاشتی بزار ببینم چه کار کردی

میلاد علوی
پنج شنبه 09 شهریور 1396, 11:06 صبح
قبل از شروع حلقه دستور زیر رو بنویس حله
DO events

vb.civil
شنبه 11 شهریور 1396, 12:21 عصر
مرسی از دوستان مشکل حل شد . . .
مشکل این بود که یکی از مقادیر لیست ویو از یه تابع پر میش که اون تابع کند عمل میکرد تا مقدار برگشتی رو بده . . . اونو حذف کردم درست شد . . .