PDA

View Full Version : سوال: علت باز نشدن پروژه در VS2015 و Read Only بودن آن

BAHAR1394
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 12:31 عصر
سلام
دیروز VS2015 برام به شمکل خورد و بالا نیومدش منم اونو Repair کردم و از دیروز تا حالا هرکاری میکنم پروژه ام که داشتم روش کار میکردم دیگه باز نمیشه و بالا نمیاد!!:متفکر:

توضیحات بیشتر در تصویر داده شده است لطفا راهنمایی بفرمائید.

146168

samiasoft
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 12:52 عصر
سلام
دیروز VS2015 برام به شمکل خورد و بالا نیومدش منم اونو Repair کردم و از دیروز تا حالا هرکاری میکنم پروژه ام که داشتم روش کار میکردم دیگه باز نمیشه و بالا نمیاد!!:متفکر:

توضیحات بیشتر در تصویر داده شده است لطفا راهنمایی بفرمائید.

این مشکل میتواند دلایلی مختلفی داشته باشد :

- کل پروژه و ویژوال استودیو رو ببینیدید...در تسک منیجر بررسی کنید که پروسه ای مربوط به ویژوال استودیو باز نباشد از جمله :
microsoft.vshub و vshub.exe و ...

- روی پوشه پروژه راست کلیک کرده و در قسمت propertices بررسی کنید که تیک گزینه read only فعال نشده باشد.

- همچنین پروژتون رو به درایوی غیر از درایو ویندوز انتقال بدید و دسترسی ادمین در ویندوز داشته باشید.

پروژه رو اجرا کنید و نتیجشو بگید

BAHAR1394
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 13:01 عصر
دوست عزیز همانطوریکه در تصویر مشاهده میکنید با راست کلیک روی پروژه فقط همون منو ظاهر میشه.
آیا شما منوی Properties رو در اون می بینید؟؟
درضمن تا دیروز و تا قبل از Repair کردن VS2015 هیچ مشکلی نبود و به راحتی لود و اجرا میشد.

samiasoft
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 13:05 عصر
دوست عزیز همانطوریکه در تصویر مشاهده میکنید با راست کلیک روی پروژه فقط همون منو ظاهر میشه.
آیا شما منوی Properties رو در اون می بینید؟؟
درضمن تا دیروز و تا قبل از Repair کردن VS2015 هیچ مشکلی نبود و به راحتی لود و اجرا میشد.

توجه نکردید ! روی پوشه پروژه عرض کردم ! نه در داخل ویژوال استودیو !

BAHAR1394
چهارشنبه 08 شهریور 1396, 15:06 عصر
از حالت ReadOnly درش آوردم ولی سطح دستریش FULL بود و حالا که توی VS2015 یازش میکنم این پیام میاد که در تصویز زیر هست وجالبه که بدونید هم قبلش و هم الان توی VS2013 روی همین سیستم باز میشد ولی همچنان توی VS2015 این مشکل پابرجاست.