PDA

View Full Version : سوال: نرم افزار Package and deployment

kooroush
شنبه 11 شهریور 1396, 14:12 عصر
سلام دوستان . من ویندوزم 8 هست و زمانی که میخوام از نرم افزار Package and deployment در ویندوزم استفاده کنم نرم افزار به درستی کار نمیکنه و ارور می ده .
من برای بدست آوردن Dll ها و ocx های داخل برنامه ام میخوام از این نرم افزار استفاده کنم .. حالا آیا راه دیگه ای هست که بفهمم دقیقا چه DLL هایی در برنامه ام هست که برای استفاده نرم افزار در سیستمی دیگر ازش استفاده کنم ؟

من یک پایگاه داده اکسس در برنامه ام دارم و از وی اس فلیکس 8 استفاده کرده ام و می خوام که نرم افزار رو در سیستمی دیگر اجرا کنم ... ocx هایی که استفاده کردم در نرم افزار ، روی سیستم مقصد رجیستر می کنم و برنامه هم با درستی اجرا می شه ، اما اطلاعاتی که ثبت می کنم در وی اس فلیکس نمایش داده نمیشه ... فکر می کنم مشکل از کپی نشدن DLL ها باشه که برای بدست آوردن dll ها می خوام از نرم افزار Package and deployment استفاده کنم که در ویندوزم ارور می ده ..
لطفا راهنمایی فرمایید چه کنم !؟

kooroush
شنبه 11 شهریور 1396, 15:25 عصر
من برنامه ایسنال شیلد 2015 رو هم رو سیستمم نصب دارم اما قسمت برای برنامه های ویژوال بیسیک 6 مثل اینکه در این برنامه وجود نداره .. دوستان لطفا راهنمایی فرمایید برای برنامه های بانک اطلاعاتی اکسس چه dll هایی باید در سیستم مقصد کپی بشه ... ؟

kooroush
شنبه 11 شهریور 1396, 16:14 عصر
درود . تمام رفرنس های مربوطه رو هم در سیستم مقصد کپی کردم اما بازم زمانی که اطلاعات رو ثبت می کنم در گریدم که VSflex 8 هست نمایش نمیده . اطلاعات در بانک ثبت می شه اما نمایش نمیده . ویندوز مقضد 10 هست ... لطفا راهنمایی فرمایید مشکل از چیه !؟

www.pc3enter.tk
چهارشنبه 15 شهریور 1396, 00:08 صبح
ببین خود پکیج وی بی قبل از اینکه پکیج بهت تحویل بده میاد تمامی کامپونتت های لازم اجرایی برنامه ات را هم بهت نشون میده و هم تو بسته برات می‌زارهکه میتونی با خود اون کارهایت را انجام بدی