PDA

View Full Version : ساخت رشته ای دارای استایل برای ارسال به گزارشات

رامین مرادی
دوشنبه 13 شهریور 1396, 08:34 صبح
وقت بخیر دوستان آیا امکانش هست یه رشته خاصی با استایل مختلف ساخت و برای گزارش فرستاد . چیزی عین rtf

مثلا رشته زیر:

(آقای رامین مرادی متولد 1370 شما از تاریخ 1396/05/18 تا تاریخ 1396/06/01 در محل شعبه تهران حضور داشته باشید )

یا کلا چطور میشه با rtf اینو بسازم. کد های rtf رو بلد نیستم

Mahmoud Zaad
دوشنبه 13 شهریور 1396, 09:15 صبح
سلام
از چه گزارش سازی استفاده می کنید؟ در FastReport با true کردن خاصیت HtmlTags میشه اینکار رو کرد. در StimulSoft هم خاصیت Allow Html Tags وجود داره. بعدش باید از کدهای html استفاده کنید مثلا:
آقای <b>رامین مرادی</b> ... و پارامتر رو به گزارش پاس بدید.

Helpco
دوشنبه 13 شهریور 1396, 09:50 صبح
سلام
از چه گزارش سازی استفاده می کنید؟ در FastReport با true کردن خاصیت HtmlTags میشه اینکار رو کرد. در StimulSoft هم خاصیت Allow Html Tags وجود داره. بعدش باید از کدهای html استفاده کنید مثلا:
ممکن یک نمونه قرار بدید

Mahmoud Zaad
دوشنبه 13 شهریور 1396, 10:22 صبح
ساده است ولی اینم نمونه:

رامین مرادی
دوشنبه 13 شهریور 1396, 11:15 صبح
سلام
ممنون با استیمول کار میکنم.
یه روشی خودم پیاده کردم با ریچ تکست باکس. یه متن اولیه ساختم با یه ادیتور بعد اومدم مقادیر خودمو ریپلیس کردمو فرستادم به ریچ تکست استیمول و پرینت گرفتم. از شما هم ممنون بابت راهنماییتون

رامین مرادی
دوشنبه 13 شهریور 1396, 11:18 صبح
ساده است ولی اینم نمونه:
در ضمن اگه یه ادیتور متن هم با قابلیت ایجاد جدول و عکس هم اگه میدونید ممنون میشم بهم بگید. در صورت امکان رایگان یا .ک . ر.ک شده لینکشو بزارید. مثل edraw(اگه این بود که ممنون میشم) یا ساده تر که فقط فونت و عکس و جدول رو ساپورت کنه.

Mahmoud Zaad
دوشنبه 13 شهریور 1396, 12:36 عصر
در این زمینه تو ویندوز فرم کاری انجام ندادم.