PDA

View Full Version : ساخت view

javad.jaddi
سه شنبه 14 شهریور 1396, 09:26 صبح
سلام یه جدول دارم که مقادیری درونش هست ازجمله مقادیر پولی که به صورت bigint هستند
و موقع ذخیره مقادیر پولی در این ستون به صورت 1000000 ذخیره میشه و وقتی این اعداد رو میخوام به کاربر نشون بدم از دستور زیر استفاده میکنم

txt.Text = int.Parse(txt.Text).ToString("N")

و به صورت 1.000.000 نشون کاربر میده
امام وقتی میخوام این اعداد رو درون گرید نشون بدم چون از جدول میخونه به صورت 1000000 در گرید نمایش داده میشه
برای حل این مشکل به نظرم باید از view کمک گرفت و view از جدول بسازم و درون گرید نشون بدم
فقط نمیدونم درون view چه دستوری بنویسم که 1000000 به صورت 1.000.000 نشون بده
مثلا در یک جدول برای نمایش نام و نام خانوادگی کنار هم از View استفاده میکنم و دوتا سون رو کنار هم میچسبونم و در یه ستون جدا نشون میدم
حالا برای مقادیر پولی باید چیکار کنم
ممنونم

رامین مرادی
سه شنبه 14 شهریور 1396, 10:26 صبح
سلام یه جدول دارم که مقادیری درونش هست ازجمله مقادیر پولی که به صورت bigint هستند
و موقع ذخیره مقادیر پولی در این ستون به صورت 1000000 ذخیره میشه و وقتی این اعداد رو میخوام به کاربر نشون بدم از دستور زیر استفاده میکنم

txt.Text = int.Parse(txt.Text).ToString("N")

و به صورت 1.000.000 نشون کاربر میده
امام وقتی میخوام این اعداد رو درون گرید نشون بدم چون از جدول میخونه به صورت 1000000 در گرید نمایش داده میشه
برای حل این مشکل به نظرم باید از view کمک گرفت و view از جدول بسازم و درون گرید نشون بدم
فقط نمیدونم درون view چه دستوری بنویسم که 1000000 به صورت 1.000.000 نشون بده
مثلا در یک جدول برای نمایش نام و نام خانوادگی کنار هم از View استفاده میکنم و دوتا سون رو کنار هم میچسبونم و در یه ستون جدا نشون میدم
حالا برای مقادیر پولی باید چیکار کنم
ممنونم

نیازی به ساخت ویو نیست.تو بخش سی شارپ کد رو گذاشتم. همچنین میتونید برید و ستون مورد نظر رو از طریق خود پروپرتی ها هم فرمتشو به پول تغییر بدید. در بخش سل استایل