PDA

View Full Version : برنامه بایگانی نامه ها

amir5670
سه شنبه 18 مهر 1385, 12:08 عصر
باسلام خدمت دوستان عزیز

ازدوستان vb کار کسی برنامه بایگانی نامه ها یا دبیرخانه ساخته
اگر کسی هست اطلاع بده

با تشکر

Diamond242
یک شنبه 15 دی 1387, 09:37 صبح
بله برنامه كامل آنرا نوشته ام و سه سال است كه كار ميكند

Hamid_Reza_xx
دوشنبه 16 دی 1387, 17:16 عصر
بله برنامه كامل آنرا نوشته ام و سه سال است كه كار ميكند

میشه نسخه Demo یا یک نسخه آزمایشی اون رو در اینجا قرار بدید.
ممنون از شما

foroogh2010
یک شنبه 02 اسفند 1388, 12:57 عصر
سلام

در مورد سیستم بایگانی در این سایت جستجو کردم به نام شما برخوردم که نوشته بودید برنامه ای نوشتید که 3 است در حال اجراست.
سوالاتی در این زمینه داشتم مثل اینکه چطور از فایلهای ذخیره شده یک preview داشته باشم و یا اینکه وقتی کاربر بر روی سند مورد نظر کلیک می کند چگونه آن فایل را با برنامه مرتبط به خود آن باز کنم و به کاربر نمایش دهم.مثلا اگر فایل ذخیره شده doc است در microsft word نمایش داده شود و ...
نیاز سریع به این راهنمایی دارم .در صورت لازم هزینه آن نیز پرداخت خواهد شد.
با تشکر
لطفا پاسخ خود را به آدرس زیر ارسال نمایید
mina1298@yahoo.com

mpmsoft
یک شنبه 02 اسفند 1388, 14:44 عصر
طی سابقه طراحی نرم افزار اتوماسیون بهمراه دبیرخانه که برای مجمع امور صنفی و اتحادیه صنفی داشتم بصورت مختصر توضیحاتی خدمت دوستان می دم

همانطور که می دونید نامه در دو قالب وارده و صادره می باشد که می بایست لیستی از اشخاص طرف مکاتبه در نرم افزار ایجاد کرد که در زمان دریافت و یا صدور نامه فرستنده و گیرنده مشخص گردد

دفتر اندیکاتور :
دفتری می باشد که مشخصات کلی نامه در آن درج می شود (فرستنده - گیرنده - موضوع و مضمون - کلاسه - شماره مبدا - تاریخ مبدا و ....) در برخی از سیستمها ارجاعات هم تعبیه می شود نسب به نیاز

در نرم افزار می بایست امکان اسکن اسناد را برای کاربر فراهم سازید که می توانید از ابزار ImageKit استفاده کنید

زمانی که تصاویر را اسکن می کنید می بایست در زمان ذخیره فایلها را با آن نامه ضمیمه کنید
توجه فرمائید که نگهداری اطلاعات می بایست در بانک اطلاعاتی صورت گیرد

و در نهایت زمانی که نامه را در اندیکاتور ذخیره می کنید شماره ID رکورد می شود همان شماره اندیکاتور

حالا می بایست تک به تک فایلهای اسکن شده را در جدولی دیگر ثبت کنید و شماره اندیکاتور مربوطه را با اسناد اکسن شده مرتبط سازید

اگر بخش خاصی مد نظرتون هست بفرمائید تا خدمتتون توضیح بدم

foroogh2010
دوشنبه 03 اسفند 1388, 15:09 عصر
با تشکر
در مورد نحوه open کردن فایلها در برنامه های مربوطه در VB6 ممنون میشوم توضیحی و یا اگر Source Code دارید ارائه دهید
ممنون

pooyajavadzadeh
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 02:00 صبح
سلام (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=17067)mpmsoft (http://www.barnamenevis.org/forum/member.php?u=17067)
من یکسری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل بایگانی و روال کارش می خوام. مثلا دقیقاً چه فیلدهایی برای پایگاه داده مورد نیازه اگر امکان داره یه دفتر اَندکس و یه دفتر اندیکاتورر به عنوان نمونه قرار بدید و روال کاری بایگانی رو توضیح بدید و اینکه توی سیستم بایگانی توی چه بخشی دسته بندی میشه یعنی قسمتی از دبیرخانه ست یا قسمت های دیگه مثل بایگانی پرونده ها و .....

mpmsoft
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 10:34 صبح
دوست عزیز چیزی که شما می خواهید فراتر از یک توضیح هست شما ظاهرا با این سیستمها آشنایی ندارید
ما اینجا مشکلات برنامه نویسی را بر طرف می کنیم نه آموزش مباحث حسابداری - دبیرخانه و ....

برای این کار فکر می کنم یک مقاله ای تو این زمینه بخونید خیلی بهتر هست
برنامه نویسی فقط ساخت فیلد و کد نویسی نیست
اول روی کاغذ مراحل رو دنبال کنید و در مرحله آخر با تجربیاتی که دارید وارد مرحله کد نویسی شوید که اگر توی این زمینه هم تجربه نداشته باشید نمی تونید کار رو به اتمام برسونید

pooyajavadzadeh
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389, 15:09 عصر
دوست عزیز چیزی که شما می خواهید فراتر از یک توضیح هست شما ظاهرا با این سیستمها آشنایی ندارید
ما اینجا مشکلات برنامه نویسی را بر طرف می کنیم نه آموزش مباحث حسابداری - دبیرخانه و ....

برای این کار فکر می کنم یک مقاله ای تو این زمینه بخونید خیلی بهتر هست
برنامه نویسی فقط ساخت فیلد و کد نویسی نیست
اول روی کاغذ مراحل رو دنبال کنید و در مرحله آخر با تجربیاتی که دارید وارد مرحله کد نویسی شوید که اگر توی این زمینه هم تجربه نداشته باشید نمی تونید کار رو به اتمام برسونید

:عصبانی:دوست عزیز برنامه نویس من
من دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم و میدونم که تجزیه وتحلیل و مهندسی یه نرم افزار از کجا شروع میشه من الان دقیقا کار رو دارم روی کاغذ دنبال میکنم، اصولا کار یه مهندس نرم افزار کدنویسی نیست و اگریه کم به سوالات من دقت بیشتری داشتی متوجه میشدی که من دارم نیاز های این سیستم رو از شما میپرسم، اگر قرار به نوشتن کد هم باشه پیاده سازی این سیستم کار برنامه نویسه نه کسی که داره سیستم رو تجزیه و تحلیل میکنه در ضمن این پروژه جنبه ی تجاری نداره بلکه کاملا تئوریکال داره برای همین هم اصلاً مهم نیست که این سیستم با Access پیشاده بشه یا ّبا Oracle و Java .
امید وارم این بار با آگاهی کامل به سوالات جواب بدهید.
در ضمن مرتبط ترین تاپیک با موضوع من این تاپیک بود