PDA

View Full Version : کدام زبان برنامه نویس برای انروید مناسب تر است؟

mohsen13193
چهارشنبه 29 شهریور 1396, 08:52 صبح
با سلام
من با مفاهیم برنامه نویسی آشنایی دارم و میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم البته تصمیم اینه که هم تجاری بتونم برنامه بنویسم و هم علمی(چون ارشد هم نرم افزار قبول شدم و میخوام برنامه نویسی رو کامل یاد بگیرم و هم اینکه اسمم رو بشه گذاشت برنامه نویس:لبخند:)
لطفا راهنماییم کنید که از کجا و با چه برنامه ای شروع کنم
پیشاپیش از کمکتون خیلی ممنونم

Nevercom
چهارشنبه 29 شهریور 1396, 12:17 عصر
زبان برنامه نویسی برای اندروید Java هست که اخیرن Kotlin هم به زبان هایی که بصورت رسمی پشتیبانی میشن اضافه شده.

جدای از داستان اندروید، Java رو خوب یاد بگیرید که تو محیط های آکادمیک خیلی به دردتون میخوره.

برای شروع کار با اندروید هم کافیه به سایت https://developer.android.com سری بزنید، همه چی توضیح داده شده.

mz6488
شنبه 01 مهر 1396, 09:52 صبح
غیر از java زبان b4a و xamarin هست که خودم نصف و نیمه باهاشون کار کردم ولی جز پشیمونی هیچی نصیبم نشد.هر وقت به مشکلی برمیخوردم فروم هایی که توش از این دو تا بحث میشد خیلی کم بود واس همین برگشتم سمت جاوا.کلا جاوا چیز دیگه س.هرچند ممکن اوایل یه کم سخت و گیج کننده باشه ولی بعدش دیگه عاشقش میشی.همچنین تعداد کتابخونه ایی که واس جاوا درست میشه چندین برابر اون دو تاس.اگه واس یه موضوعی واس بیسیک و زامارین دو صفحه گوگل نتایج رو نشون بده واس جاوا تا 50 صفحه هم جا داره که نتایج اون موضوعی که میخوای رو نشون بده