PDA

View Full Version : خطای بیلد شدن پروژه در اندروید استودیو

hmahdavi921
یک شنبه 09 مهر 1396, 18:03 عصر
سلام
مسیر gradle رو از داخل مسیر نصبی اندروید استودیو دادم . ورژن گریدل یکسان هست. الان این خطا رو دارم

Error:The SDK Build Tools revision (23.0.3) is too low for project ':app'. Minimum required is 25.0.0
<a href="install.build.tools">Install Build Tools 25.0.0, update version in build file and sync project</a><br><a href="openFile:E:/Hossein/test-android-studio/MyApplication/app/build.gradle">Open File</a>

البته یه مشکلی هم که دارم حتی با ابزار عبور از فیلتر هم نمیتونم sdk tools رو آپدیت کنم. در سیستم دیگه آپدیت کردم و جایگزین پوشه tools کردم اما جواب نداد
لطفا راهنمایی کنین.
با تشکر

hmahdavi921
دوشنبه 10 مهر 1396, 08:20 صبح
دوستان حالا اصلا این خطا هیچی . روش درست استفاده از اندروید استودیو چیه . چرا نمیتونیم با این یه کار انجام بدیم.

hmahdavi921
دوشنبه 10 مهر 1396, 20:58 عصر
یعنی هیچ کس نمیدونه

Nevercom
چهارشنبه 12 مهر 1396, 17:55 عصر
وقتی این خطا رو میده، زیرش حتمن یک لینک داره که وقتی روش کلیک کنید، کارهای لازم رو انجام میده.

این خطا هم میگه که واسه این پروژه (با توجه به نسخه اندروید استودیو و پلاگین گریدل)، نسخه‌ی SDK Build Tools باید 25 و یا بالاتر باشه
با کلیک رو لینک اگه قبلش دانلود شده باشه که فقط پروژه رو تغییر میده و Sync می کنه، اگر هم نه که اول دانلود می کنه و بعد بقیه کارها رو انجام میده (پس باید حواست باشه که به نحوی IP رو تغییر بدی)